PDA

View Full Version : سوال: پیمایش درختی در دیتابیس | Managing Hierarchical Data in MySQL

p30earth
یک شنبه 27 دی 1394, 14:00 عصر
با سلام و احترام دوستان و اساتید عزیز من در حال نوشتن یک سی ام اس هستم در نمایش و ایجاد کتگوری ها برای زیر دسته و شاخه های تو در تو خیلی سرچ زدم منابع انگلیسی بسیار هست ولی فارسی اصلا نیست نمیدونم چرا ما ها اگه چیزی بلدیم هیچ وقت نمیایم یه آموزش جامع بنویسیم کم پیش میاد در کل

خلاصه دوستان عزیز من یک منبع انگلیسی پیدا کردم که فکر میکنم خیلی خوب و کامل یک روش رو گفته ولی من انگلیسیم قوی نیست میخوام از دوستان کمکم کنن

لینکی:
http://mikehillyer.com/articles/managing-hierarchical-data-in-mysql/

charcharkh
یک شنبه 27 دی 1394, 15:28 عصر
برو انگلیسی یاد بگیر خیلی راحت میشی . ببین اول ازهمه که نمیخواهی شکسپیر بخونی که . یه متن ساده هستش بهت قول میدم اگه واقعا ببین واقعا انگلیسی رو کار کنی بعد از 6 الی 1 سال خودت رو با قبل مقایسه کنی میبینی که خیلی فرق کردی . شروع کن و به هیچ کس سعی کن آویزون نشی .
تاریخ عضویتت نشون میده بیش از سه سال هست که در زمینه برنامه نویسی کار کردی ولی اگر از این سه سال یک سالش رو میذاشتی روی زبان (حداقل روزی ) 2 ساعت (یک ساعت صبح یک ساعت بعد از ظهر) الان خیلی بهتر میونستی کار کنی . باز هم دیر نشده . شروع کن منم عین شما بودم. ولی باید که از یه جا شروع کنی. راستی سایتی که پیدا کردی خوب بود .

p30earth
دوشنبه 28 دی 1394, 19:05 عصر
حرف شما درست ولی این دلیل نمیشه که ما ایرانی ها به هم کمک نکنیم من مشکلم حل میشه بالاخره ولی تو سایت های ایرانی اصلا هیچ کس هیچی نگفته اگه عنوان تاپیک رو دقت کنید جوری زدم که هم سرچ بگیره هم جایی تو ایرانی ها باز کنیم

mohsen212
دوشنبه 06 اردیبهشت 1395, 18:54 عصر
با سلام و احترام دوستان و اساتید عزیز من در حال نوشتن یک سی ام اس هستم در نمایش و ایجاد کتگوری ها برای زیر دسته و شاخه های تو در تو خیلی سرچ زدم منابع انگلیسی بسیار هست ولی فارسی اصلا نیست نمیدونم چرا ما ها اگه چیزی بلدیم هیچ وقت نمیایم یه آموزش جامع بنویسیم کم پیش میاد در کل

خلاصه دوستان عزیز من یک منبع انگلیسی پیدا کردم که فکر میکنم خیلی خوب و کامل یک روش رو گفته ولی من انگلیسیم قوی نیست میخوام از دوستان کمکم کنن

لینکی:
http://mikehillyer.com/articles/managing-hierarchical-data-in-mysql/

دوست عزیز . من مقداری با ساختار های درختی کار کردم میشه بگید شما دقیقا چی میخایید وبه چی نیاز دارین