PDA

View Full Version : سوال: شناسایی نشدن فونت در برنامه بعد از نصب ویندوز

vB.N3T
شنبه 10 بهمن 1394, 14:34 عصر
سلام مهندسین

چطوره باید فونت رو کنار پروژه قرار داد که وقتی روی سیستم دیگه نصب کردیم مشکل فونتی ک در برنامه استفاده نداشته باشه
الان ی پروژه روی سیستم خودم نوشم و از فونت b koodak استفاده کردم
وقتی ویندوز عوض کردم .بعد برنامه رو باز کردم فونت ویندوزی بودش
و برای تغیر فونت با ویژوال برای فونت b koodak با این خطا مواجه شدم

abdullah20
شنبه 10 بهمن 1394, 15:30 عصر
فونت کنار پروژه قرار نمیگیره همراه باستاپ نصب میشه
باید فونت را به ستاپ اضافه کنید تا نصب بشه

پسرک کنجکاو
شنبه 10 بهمن 1394, 16:39 عصر
چه طور می شه ستاپ ساخت

vB.N3T
شنبه 10 بهمن 1394, 23:38 عصر
فونت کنار پروژه قرار نمیگیره همراه باستاپ نصب میشه
باید فونت را به ستاپ اضافه کنید تا نصب بشه

میشه راهنمایی کنید ممنون

ژیار رحیمی
یک شنبه 11 بهمن 1394, 02:10 صبح
من قبلا با فونت B Kodakکار کردم مشکلی در محیط نرم افزار نداشته و تنها تجربه ی دریافت چنین خطایی رو داشتم استفاده از این فونت در طراحی گزارشات با fast report بود که در سیستم های دیگه با وجود نصب بودن فونت خطای بالا رو میداد و هم با نصب ویندوز جدید رو سیستم خودم.برای آموزش setup سازی به بخش sertup & deployment انجمن مراجعه شود

vB.N3T
یک شنبه 11 بهمن 1394, 09:58 صبح
درسته جناب رحیمی.طبق فرموده شما زمان توسعه رو سیستمی که باهاش کار میکنی مشکلی نداره ولی وقتی میبری رو سیستم دیگه ای نصب میکنی یا رو همون سیستمی که نرم افزار رو طراحی کردی.ویندوزشو عوض میکنی فونت شناسایی نمیشه
ایا راهی داره برای رفع مشکل ؟

ژیار رحیمی
یک شنبه 11 بهمن 1394, 12:39 عصر
بشخصه خیلی دنبال راهکار گشتم حتی تو انجمن fastreport پیام گذاشتم به جایی نرسیدم در آخر کار بیخیال این فونت شدم فونت رو تغییر دادم .من الان دقیق نمیدونم مشکل شمام با fastreport هست یا چیز دیگریست؟

vB.N3T
یک شنبه 11 بهمن 1394, 14:03 عصر
منم قبلا تو گزارش گیری به این مشکل خورده بودم در اخر از فونت پیش فرض استفاده کردم
مشکل الان استفاده فونت در منو ها بود. با این که فونت ها کپی شده بودن در سیستم
باز شناسایی نمیشدن .خدا شکر با تغیر فونت به پیش فرض و دو مرتبه انتخاب فونت مشکل درست شدش