PDA

View Full Version : درخواست راهنمایی در اتصال درگاه بانک پاسارگاد به سایتم

mokhtasatxyz
سه شنبه 27 بهمن 1394, 04:22 صبح
سلام دوستان
برای اولین بار می خوام در سایتم امکان پرداخت آنلاین و اتصال درگاه بانک را انجام دهم.
درگاهی هم که گرفته ام برای بانک پاسارگاد است و مسنداتی هم که نوشته را مطالعه کرده ام
مشکلاتی که دارم و مطالبی را که نفهمیده ام را می نویسم لطفا من را راهنمایی کنید :متفکر:
1 - در صفحه 3 بند سوم نوشته (. امضاي رشته ي حاصل از بند دوم به وسیله PrivateKey، که نتیجه آن یک رشتهي باینري میباشد.) یعنی با ید چه کار کنم؟

2 - در صفحه 4 ابتدای صفحه نوشته (در Query String آن مقادیر زیر را قرار میدهد. ) متوجه این مطلب نشدم. Query String مگر در دستورات sql قرار ندارد ؟ منظور از Query String در اینجا چیست؟

3 - در همین صفحه بند ششم - آیا منظور این است که باید کاری کنم که بعد از بازگشت خریدار از فرم پرداخت بانک و ارجاع به RedirectAddress در سایت خودم ،اطلاعاتی را ،آن هم به صورت post به سایت بانک بفرستم تا تایید پرداخت شدن انجام شود؟ در این صورت که مجددا صفحه سایت به خود سایت بانک ارجاء دادم شده!؟

4 - تا کنون با فایل های xml و خواندن اطلاعات از آن کار نکرده ام لطفا در این مورد من را راهنمایی کنید.

5 - اصلی ترین مورد مشکلاتم که خیلی از افراد هم در این انجمن و هم در انجمن های دیگر پرسیده اند: در صفحه 5 بند هفتم نوشته (در صورتی که عملیات خرید با موفقیت انجام شده باشد، سایت بانک مدت زمان مشخصی منتظر میماند تا خرید انجام شده توسط فروشنده تایید شود. ) این بخش را باید چگونه انجام داده و کد های مربوط به آن را باید در کجای سایتم قرار دهم؟
ممنون :لبخندساده::لبخندساده::لبخن ساده:

hamid_computer3
یک شنبه 02 اسفند 1394, 03:14 صبح
sampel فایلی که بانک بهت داده برام بفرست تا برات درستش کنم