PDA

View Full Version : راهنمایی برای ساخت یکsetup که در آن db نصب گردد

Maryam_y_m
یک شنبه 12 شهریور 1385, 19:24 عصر
از جوابهایی که به سوالات مشابه داده شده بود سر در نیاوردم...
اینجور که فهمیدم اول باید msde نصب شود ، پس از آن چطور خود db را نصب کنیم؟
چگونه باید یک setup بسازم که در آن هم msde نصب شود و بانک من همراه با اطلاعات داخلش روی ْآن نصب شود تا برنامه بتواند از آن استفاده کند.
لطفا step by step راهنمایی بفرمایید .
قبلا از پاسخهای شما ممنونم

SQLPRO
سه شنبه 14 شهریور 1385, 00:50 صبح
از جوابهایی که به سوالات مشابه داده شده بود سر در نیاوردم...
اینجور که فهمیدم اول باید msde نصب شود ، پس از آن چطور خود db را نصب کنیم؟
چگونه باید یک setup بسازم که در آن هم msde نصب شود و بانک من همراه با اطلاعات داخلش روی ْآن نصب شود تا برنامه بتواند از آن استفاده کند.
لطفا step by step راهنمایی بفرمایید .
قبلا از پاسخهای شما ممنونم
با سلام
شما از کدام ورژن SQl استفاده مکینید؟

دریافت فیلم های اموزشی SQL Server2005 به صورت پیشرفته فقط با هزینه پست!! (http://www.atropatgan.com/bforum/viewtopic.php?t=2167)

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 14 شهریور 1385, 07:47 صبح
چه ارتباطی به نسخه sql داره؟
شما میتونی با insall shied ابتدا msde رو نصب کنی.(من همین کارو انجام دادم.) بعد از اتمام نصب msde یاسیستم ریست شود یا سرویس sql فعال شود بعد از آن از داخل برنامه فایلهای mdf و ldf رو به sql ،attach کن .یا فایل back اونو بازیابی کن.اگر توضیح بیشتر خواستی بپرس تا بگم. موفق باشی

hpx
سه شنبه 14 شهریور 1385, 09:36 صبح
اگه install shield هم نداشته باشید با ابزار orca می تونید msde رو نصب کنید و باقی همونه که جناب صادقیان گفته

Maryam_y_m
چهارشنبه 15 شهریور 1385, 18:52 عصر
با تشکر از توجه همه دوستان

قسمت دوم که restore کردن db است حل شد. لطفا در مورد قسمت اول یعنی installshield و نصب خود msde توضیح بیشتری بدهید:

از چه نسخه ای از installshield باید استفاده کنم؟ من نسخه Install Shield Pro 6.22 را در اختیار دارم.
چگونه با insall shied اا، msde رو نصب کنم؟ توی قسمت runtime database چه تنظیمات یا کارهایی را برای این منظور باید انجام بدم؟ (من در wise installmaster تیک msde را میزنم ولی در کامپیوتر مقصد نصب نمیشود)
سرویس را چگونه فعال کنم؟

(در صورت امکان اگر یک پروژه نمونه در installshield یا wise که اینکار را انجام میدهد برایم بفرستید خیلی ممنون میشم)