PDA

View Full Version : راهنمایی د رمورد فایل دکود شده

kamran_b
پنج شنبه 13 اسفند 1394, 17:46 عصر
با عرض سلام به اساطیر عزیز

من این چند تا فایل رو دکد کردم ولی متاسفانه فایل ها بهم ریختن از دوستان خواهش می کنم رهنمایی بفرمایند

با تشکر از همه

kamran_b
جمعه 14 اسفند 1394, 03:32 صبح
کسی نیست راهنمایی کنه؟

مهرداد سیف زاده
جمعه 14 اسفند 1394, 09:03 صبح
اگر فایل با سیستم encode کردن php‌کد شده و فایل رو دستکاری کردید که بازگشتش غیر ممکن هست به غیر از این که بگردید ببینید دیکدری پیدا میکنید
اگر فایل رو با دیکدرها، دیکد کردید که پس احتمال کار کردنش 50*50 هست چون دیکدرهای همیشه چند نسخه از encoder ها عقب هستن و احتمالا فایل با ورژن جدید encode شده
اگر خودتون دیکد کردید پس حتما بد دیکد کردید و دوباره تلاش کنید

kamran_b
جمعه 14 اسفند 1394, 12:33 عصر
سلام
ممنون از جواب شما

ولی من فقط دکد کردم . منظورم این بود که من از دکد نرم افزاری برا ی دکد کردن این استفاده کردم خود php این رو دکد نکرده.

منظور من این بود که بعد از دکد کردن کد های php ناقص یا بهم ذریخته هست و از دوستان راهنمایی در مورد ترمیم این کد راهنمایی خواستم

ر شما دکدر خوب دارید و بی نقص هست زحمت کد کردن این رو بکشید و یا فایل videoapi رو برای من اصلاح کنید

با تشکر

kamran_b
شنبه 15 اسفند 1394, 11:55 صبح
از دوستان کسی نیست راهنمای کنه یا منبع یا نرم افزاری معرفی کنه برای اصلاح کد ها؟

kamran_b
یک شنبه 16 اسفند 1394, 13:11 عصر
از دوستان کسی انجام دهد اعلام هزینه کند

kamran_b
چهارشنبه 19 اسفند 1394, 14:01 عصر
مثل اینکه این سایت کلن تعطیل هست همه می گفتند پست نده به نتیجه نمیرسی باور نمی کردم

مهرداد سیف زاده
پنج شنبه 20 اسفند 1394, 01:33 صبح
دوست عزیز راهنمایی خواستید و بنده هم طبق تجربه بهتون گفتم چیکار کنید
بعد هم مورد شما راه حلش همونی هست که گفتم
البته با گفته شما درباره تعطیلی سایت کلا مخالفم، چون میتونید به پستهای دیگه و جوابهایی که به سوالات کاربران داده میشه نگاهی بندازید