PDA

View Full Version : کامپوننت sidebar

M.Hashemi2007
شنبه 22 اسفند 1394, 07:31 صبح
با سلام
من به دنبال کامپوننت sidebar در C# می گردم.
کامپوننت sidebar ی که style ان مثلا xp یا outlook باشد.
گشتم و در code project یک نمونه پیدا کردم اما نتونستم استفاده کنم.
بعد متوجه شدم که کامپوننت DevComponent DotNetBar این کامپوننت را دارد (و تمام خواسته های من را براورده می کند).
اما بعد از تست چند نگارش (به همراه فعال سازی) متوجه شدم تمام کامپوننت هاش فعال نمی شوند یعنی مثلا ribbon فعال می شود اما sidebar فعال نمی شود (و زمان اجرا پیغام فعالسازی می دهد).
در همین فروم هم که جستجو کردم متوجه شدم بعضی از کاربران اصلا DotNetBar را توصیه نمی کنند و می گویند در سیستم خودشان به صورت کامل فعال سازی شده اما روی سیستم کاربر خطای فعالسازی را داده.
---
حالا سوالم:
اگر امکان داره یک کامپوننت برای ribbon و SideBar و ... ( که بیشتر برای زیبا سازی فرم است) را معرفی کنید و یا راه حلی برای استفاده از همان dotnetbar استفاده کنید؟؟
اصلا در کل نظر شما استفاده از چه کامپوننتی است که مشکل فعالسازی نداشته باشد و برنامه را نیز سنگین نکند؟؟
---
در ضمن من از vs 2015 enterprise در windows 10 enterprise x64 بر روی Notebook استفاده می کنم.
با تشکر

M.Hashemi2007
شنبه 22 اسفند 1394, 11:00 صبح
با سلام
کسی از دوستان و اساتید، نظری ندارند؟؟
با تشکر

علی فتحی
سه شنبه 21 اردیبهشت 1395, 02:01 صبح
من با دات نت بار کار میکنم تاحلا مشکلی برام پیش نیومده

حسین.کاظمی
سه شنبه 21 اردیبهشت 1395, 12:49 عصر
سلام
منم 2سالی هست دارم از دانت بار استفاده میکنم و هیچ مشکلی تا به الان نداشتم؛ یعنی مشتری هام(شخصی،سازمانی،شرکتی) در این رابطه هیچ پیغامی ندادن بهم(این به این معنی که نرم افزار داره به درستی اجرا میشه)!:لبخند:

rahmatipoor
سه شنبه 28 اردیبهشت 1395, 12:05 عصر
سلام
منم 2سالی هست دارم از دانت بار استفاده میکنم و هیچ مشکلی تا به الان نداشتم؛ یعنی مشتری هام(شخصی،سازمانی،شرکتی) در این رابطه هیچ پیغامی ندادن بهم(این به این معنی که نرم افزار داره به درستی اجرا میشه)!:لبخند:

من هم مثل همین دوستمون از DevExpress توی نرم افزارهام استفاده کردم
تا حالا مشتریهام هیچ مشکلی نداشتن ( حدود 2 سال )
اتفاقا از ساید بار هم استفاده کردم