PDA

View Full Version : سوال: ایجاد ارتباط بین برنامه نوشته شده توسط سی شارپ و سی پلاس پلاس

ahmadreza.s
یک شنبه 23 اسفند 1394, 08:43 صبح
با سلام

با توجه به ضعیف بودن امنیت تو دات نت ، یه کد گذاری میخوام انجام بشه روی یه متن ولی چون میدونم برنامه های دات نت رو میشه دیکامپایل کرده ، تصمیم گرفتم متنم رو به برنامه نوشته شده با C++‎‎ بفرستم ولی نمیدونم چطور کاری کنم که بعد از اینکه پردازش متن انجام شد ، اون مقدار رو برگردونه ! یعنی متن رو میتونم بفرستم ، ولی واسه برگشتش نمیدونم باید چیکار کنم !

دوستان راهنمایی کنید یا یه سناریوی دیگه بهم بدید !

negative60
یک شنبه 23 اسفند 1394, 10:58 صبح
توی ويندوز برای ارتباط دو برنامه با هم از pipe (https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/aa365590(v=vs.85).aspx) استفاده ميشه البته از سوکت هم ميتونيد استفاده کنيد
اگر هدفتون محافظت از يک رشته هست که تو ++c هم همين مشکل رو خواهيد داشت پس تو اين مورد تغيير زبان راه حل نيست ميبايست از يک روش ايمن استفاده کنيد
تو همين دات نت ميتونيد با خيال راحت (اگر از الگوريتم مناسب استفاده کنيد) رشته انکريپ شده رو داخل برنامه نگهداری کنيد به طور مثال زمانی که کاربر قصد استفاده از برنامه رو داره ميبايست پسورد مربوط به رشته انکريپت شده رو وارد کنه

ahmadreza.s
یک شنبه 23 اسفند 1394, 11:50 صبح
نه خوب مشکل اینجاس که اون رشته ای که من دیکد میکنم ، شامل اطلاعاتی از سیستم طرف هست و اون رو روی هاست ذخیره میکنم !
یعنی کاربر نمیدونه که من دارم اون اطلاعات رو برای خودم(البته خودم که نه ، مدیر منظورمه) ذخیره میکنم !
اطلاعات هم شامل ایمیل طرف (اگه رو سیستم طرف ثبت شده باشه) و آی پی سیستم و یه دوتا چیز دیگه ، رو به صورت کد گذاری شده
در اصل میخوام کاری کنم که اگر شخصی یوزر نیم و پسورد یه ادمین رو پیدا کرد و با اون به برنامه وارد شد ، بتونم از این اطلاعات استفاده کنم تا یارو رو گیر بیارم
حالا گفتم اگه بخوام این کارو کنم که هر کسی میتونه راحت بیاد با net reflector برنامه رو دیکامپایل کنه و کدای برنامه رو بخونه که این کد گذاری بدرد نمیخوره دیگه !