PDA

View Full Version : راهنمایی انتخاب بین دلفی یا زبان دیگر

DarkACE
جمعه 13 فروردین 1395, 13:05 عصر
با سلام و تبریک سال نو خدمت دوستان و عزیزان انجمن برنامه نویس.

دوستان مدتی هست که می خوام نوشتن یه برنامه رو شروع کنم اما هنوز بین انتخاب زبان برنامه نویسی مردد هستم.

با توجه به اینکه تسلط من روی زبان دلفی بیشتر از زبان های دیگری مثل C# هستش شما پیشنهاد میدید برنامه ای با نیاز های زیر رو با کدوم یکی بنویسم؟

برنامه مثل سیستم مدیریت کافی نت ها هستش(تحت شبکه) و با دیتابیس کاملاً تعامل داره به این شکل که همه اطلاعات روی سیستم سرور ذخیره میشن. کاربر هم نباید بتونه به اجزای سیستم عامل دسترسی داشته باشه، یعنی مواردی explorer یا Task Manager و run و ... نباید در دسترس کاربر باشن و همچنین یک مرورگر هم باید داخل برنامه تعبیه شده باشه که بتونه به وسیله اون کار رو انجام بده و نتیجه رو توی سیستم سرور ثبت کنه و اینکه دیتابیس برنامه غیر قابل دسترسی از بیرون باشه و اینکه قابلیت پشتیبان گیری از دیتابیس هم مد نظر هست.

ممنون میشم واسه انتخاب زبان برنامه نویسی و دیتابیسی که بتونه با کمترین دردسر برنامه رو ایجاد کنه راهنماییم کنید.

مرسی.

miladdmax
شنبه 14 فروردین 1395, 08:19 صبح
من به شما زبان برنامه نویسی دلفی رو پیشنهاد میکنم چون هم زبان بسیار قدرتمند و شی گرا و همچنین برنامه های تولید شده با آن به صورت win32 میباشد و حتی میتوانید برای سایر سیستم عامل ها هم کد های نوشته شده با دلفی را کامپایل نمایید. تو ایران هم برنامه های زیادی با آن نوشته شده مثلا تو زمینه حسابداری که تخصص اصلی بنده هست برنامه های : همکاران سیستم و هلو از جمله برنامه های نوشته شده با زبان دلفی میباشد.