PDA

View Full Version : حذف سوال بی محتوا؟!!!!

fariba-2
شنبه 21 فروردین 1395, 08:06 صبح
سلام
ببینم این سوال بنظر شما بی محتواست؟
میخواستم خودم از ابتدا یه پروژه سه لایه با سی شارپ بنویسم.
استاد سر کلاس خیلی پراکنده گفت. آخرشم من چیزی یاد نگرفتم.
حالا میخوام مرحله به مرحله پیش برم.
خوب درست کردن فرمها تو ویژوال استودیو و جدولها تو اس کیو ال مشکل من نیست.
ولی میخوام مرتب کار کنم.
استاد ما بعد از ساخت فرمها و درست کردن bl و dal و ui تو قسمت نوشتن کدهای هر قسمت خوب توضیح نداد و سریع رفت سراغ اضافه کردن کدهای رفع خطا...
حالا اگر کسی منبع مرتبی داره که ممنون میشم به من بده تا خودم مراحل رو قدم به قدم یاد بگیرم.
تاکید میکنم که من برنامه آماده نیاز ندارم.
ممنونم.

اینکه من برای انجام پروژه م راهنمایی خواستم از نظر این سرکار خانم بی محتوا بوده.
http://barnamenevis.org/showthread.php?494116-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-UserInterface/page19
پس یه لیست توی وبسایت بزنید تا ما در جریان باشیم چه مطالبی با محتوا و چه مطالبی بی محتواست تا مزاحم اوقات شریف مسئولین سایت نشیم.

stackprogramer
شنبه 21 فروردین 1395, 08:58 صبح
من بودم دلیت نمی کردم (نظر شخصی)شاید منظورش این بوده تاپیک جدید بزنید.
بعد هم مهم برات نباشه یک تایپیک جدید بزن مهم اینه یاد بگیریم.

محمد آشتیانی
شنبه 21 فروردین 1395, 16:05 عصر
سلام
ببینید نمونه سوالات در مورد پیاده سازی چند لایه در سایت موجود هست ، پروژه های نمونه هم وجود داره ، بنابراین میتونید با یک جستجوی ساده حداقل به پاسخ تعدادی از سوالاتتون برسید.
بعنوان نکته بعدی ، سعی کنید سوالاتتون جزئی تر باشه تا خواننده ، حوصله پاسخ دادن رو داشته باشه ، سوال کلی در بهترین حالت یک پاسخ کلی خواهد داشت.
مطلب بعدی اینکه اگر سوال شما فاقد محتوا هم نباشه ، محل طرح کردنش داخل تاپیک رابط کاربری نیست و میطلبه که تاپیک جدیدی با رعایت همه جوانب در تالار مربوطه ایجاد کنید.

آخرین مطلب هم این که جناب رحیمی ، آقا هستن.

اگر نکته مبهمی در پاسخ بنده بود ، میتونید همینجا و یا به صورت خصوصی مطرح کنید

موفق باشید.

fariba-2
سه شنبه 24 فروردین 1395, 13:03 عصر
من بودم دلیت نمی کردم (نظر شخصی)شاید منظورش این بوده تاپیک جدید بزنید.
بعد هم مهم برات نباشه یک تایپیک جدید بزن مهم اینه یاد بگیریم.
من در هر سایتی که فعالیت میکنم سعیم بر اینه که الکی تاپیکی نزنم. در حد توانم از تاپیکهای موجود برای درج نظر یا سوالم استفاده میکنم.
اما آقای رحیمی اگر منظورشون این بوده که تاپیک جدید بزن همینطور که مشاهده میکنید این جمله یه خط هم نمیشد اگر تذکر میدادن.

سلام
ببینید نمونه سوالات در مورد پیاده سازی چند لایه در سایت موجود هست ، پروژه های نمونه هم وجود داره ، بنابراین میتونید با یک جستجوی ساده حداقل به پاسخ تعدادی از سوالاتتون برسید.
بعنوان نکته بعدی ، سعی کنید سوالاتتون جزئی تر باشه تا خواننده ، حوصله پاسخ دادن رو داشته باشه ، سوال کلی در بهترین حالت یک پاسخ کلی خواهد داشت.
مطلب بعدی اینکه اگر سوال شما فاقد محتوا هم نباشه ، محل طرح کردنش داخل تاپیک رابط کاربری نیست و میطلبه که تاپیک جدیدی با رعایت همه جوانب در تالار مربوطه ایجاد کنید.

آخرین مطلب هم این که جناب رحیمی ، آقا هستن.

اگر نکته مبهمی در پاسخ بنده بود ، میتونید همینجا و یا به صورت خصوصی مطرح کنید

موفق باشید.
متشکرم از وقتی که گذاشتید.
خیلی با سیستم جستجوی سایت آشنا نیستم کمی برام این کار سخته.
راستش اکثرا هر جا از این سیستم استفاده کردم به نتیجه مطلوب نرسیدم.
از اونجایی که جوونیهام مدیر هم بودم میدونم که آقای مدیر براحتی میتونستن به یه تاپیک دیگه انتقال بدن یا اصلا حذف کنن اما به من راهنمایی کنن در پ.خ که از چه راهی به نتیجه برسم.
من سالهاست که دیگه مدیریت در هیچ سایتی رو قبول نمیکنم.
علتش این هست که معتقدم اگر مسئولیتی رو قبول میکنم باید بدرستی و با حوصله انجامش بدم وگرنه اگر حوصله ندارم یا وقت مطالعه مشکلات دیگران رو ندارم چرا مسئولیت رو بپذیرم و با عصبانیت با کاربران برخورد کنم.
بنظر شما راه حل من بهتر نبود؟
باز هم از وقتی که گذاشتید متشکرم.:تشویق: