PDA

View Full Version : تنظیمات تاریخ و ساعت

negar_software
چهارشنبه 15 شهریور 1385, 22:14 عصر
در صفحه login تاریخ ورود و ساعت ورود کاربر ثبت می شود و به عنوان متغییر sesion به بقیه صفحات ارسال می شود اما در هر صفحه تاریخ و ساعت قبلی یا اولیه ثبت می شود در صورتی که باید مرتبا به روز شود اما اینطور نیست چه راه حلی پیشنهاد می کنید.

oxygenws
پنج شنبه 16 شهریور 1385, 00:55 صبح
منظورت رو دقیق تر بگو.
کدت رو اینجا بذار.

negar_software
پنج شنبه 16 شهریور 1385, 22:36 عصر
سلام

هر کاربری با نام کاربری و پسورد خود وارد سیستم می شود و با توجه به سطح دسترسی هر کاربر مجاز به استفاده از صفحات خاصی است . حالا من می خوام کاربر را دنبال کنم هر صفحه ای که می بینه یا تغییر می ده را با زمان انجام کار در جدولی ذخیره بشه
مشکل اینجاست که وقتی کاربر login میشه همان وقت زمان و تاریخ ثبت می شه ولی وقتی به
صفحات دیگه می ره ساعتی که ذخیره می شه همان زمان اولیه ایست که کاربر login شده در صورتی که باید هر لخظه زمان و تاریخ به روز شود.امیدوارم توضیحات کامل باشه؟؟؟؟؟

armin390
جمعه 17 شهریور 1385, 01:36 صبح
برای یک متغیر! session هر مقداری که برای آخرین بار بهش منتسب! شده باشه در session ثبت میشه!!!!!

negar_software
شنبه 18 شهریور 1385, 23:52 عصر
برای یک متغیر! session هر مقداری که برای آخرین بار بهش منتسب! شده باشه در session ثبت میشه!!!!!

سلام

مشکل من هم همینه !!!!وقتی ساعت را بصورت متغیر session به صفحات دیگه ارسال می کنم
مقدار اولیه که به هنگام login دخیره کرده بود در بقیه صفحات ذخیره می کنه مگر اینکه در همه صفحات (حدودا 150صفحه )تابع ساعت و تاریخ صدا زده شود

armin390
یک شنبه 19 شهریور 1385, 00:12 صبح
کدت رو اینجا بذار.
...............................