PDA

View Full Version : آقا Open Source که فقط مال Linux نیست

a_mohammadi_m
پنج شنبه 16 شهریور 1385, 08:45 صبح
با سلام
پیشنهاد می کنم پروژه های تحت ویندوز جالب و عمومی را با همکاری هم شروع نماییم
البته بنده Vb کار هستم

darklove
پنج شنبه 16 شهریور 1385, 11:17 صبح
ویندوز که Open Source نیست عزیز

oxygenws
پنج شنبه 16 شهریور 1385, 12:21 عصر
ویندوز که Open Source نیست عزیز
چه ربطی داره؟؟

a_mohammadi_m
دوشنبه 20 شهریور 1385, 13:58 عصر
کد برنامه شما باید Open باشد عزیز

ArtCom
شنبه 07 بهمن 1385, 07:18 صبح
سلام به نظر من بهتره قبل از ایجاد هر بحثی برای شرکت کنندگان در بحث مباحث اولیه کاملا روشن و بدون ابهام باشه . البته اختلاف نظر در مباحث پایه و اولیه نیز وجود داره که بهتره موجب خارج شدن از بحث نشه . برای آشنایی با مفهوم open source که من فکر میکنم عده زیادی از اون غافلند و یا فقط یه چیزایی در مورد اون شنیدن بهتره این مطلب خونده بشه.
http://www.irantux.com/html/modules.php?op=modload&name=Sections&file=index&req=viewarticle&artid=5

parsidev
سه شنبه 15 اسفند 1385, 21:53 عصر
ببینید عزیزان شما میتونید برنامه های تحت ویندوزی که می نویسید رو تحت لیسانس جی ان یو پابلیش کنید منتها فکرش رو بکنید که اگه یه روزی تو کشور ماهم قرار باشه کپی رایت انجام بشه دیگه کسی که ویندوز رو نخریده طبیعتا نمی تونه از نرم افزار باز متن شما استفاده کنه!درسته؟
اما لینوکس دیگه خودش هم باز متنه و مشکلی نیست به همین دلیله که همه طرفداران اپن سورس دنبال توسعه نرم افزارهای تحت این سیستم عامل هستند.
موفق باشید

reza.palang
یک شنبه 12 فروردین 1386, 01:26 صبح
عزیز دل برادر. آخه روی 1 پروژه Open Source کار کردن که موافقت نمیخواد.
شما 1 کد مینویسی میزاری اینجا (یا هر جا که امکانش باشه) هر کی دلش خواست میاد توسعه میده. open source یعنی این
برای کار روی 1 پروژه Open Source لازم نیست موافقت بگیری.

شرو کن من هم پایتم

saeed_Z_F
پنج شنبه 13 اردیبهشت 1386, 12:31 عصر
عزیز دل برادر. آخه روی 1 پروژه Open Source کار کردن که موافقت نمیخواد.
شما 1 کد مینویسی میزاری اینجا (یا هر جا که امکانش باشه) هر کی دلش خواست میاد توسعه میده. open source یعنی این
برای کار روی 1 پروژه Open Source لازم نیست موافقت بگیری.

شرو کن من هم پایتم
سلام
ببخشید پس کار تیمی چی میشه . یکی از دلایل موفقیت های پروژه های Open source کار تیمی قدرتمند می باشد .

reza.palang
جمعه 14 اردیبهشت 1386, 23:09 عصر
سلام
ببخشید پس کار تیمی چی میشه . یکی از دلایل موفقیت های پروژه های Open source کار تیمی قدرتمند می باشد .

آقای گودرزی چه کارش به شقایق؟/؟ کار تیمی یه چیزه Open source یه چیز دیگه.
در مورد کار تیمی صحبت نمیشه.

این رو هم بگم اول باید یه ایده داشت بعد روش کار کرد و open sourceاش کرد. نه اینکه اول تصمیم به open source کردن یه برنامه گرفته بشه بعد بگیم:"خب، حالا چی بنویسیم؟؟؟"

البته مثل اینکه کسی که پیشنهاد داد خودش هم یادش رفته.