PDA

View Full Version : سوال: تمپلیت انجین بومی php

aboulfazl950
دوشنبه 14 تیر 1395, 11:34 صبح
سلام، کسی خصوصیات تمپلیت انجین بومی پی اچ پی را میداند.

برای مثال filter در twig یک خصوصیت برای twig محسوب میشود.( و یا ساختارهای کنترلی جایگزین از جمله foreach: به جای foreach{} یک خصوصیت برای تمپلیت انجین بومی پی اچ پی محسوب میشود)

مهرداد سیف زاده
دوشنبه 14 تیر 1395, 11:58 صبح
تمام چیزهایی که نیاز دارید در لینک زیر لیست شده
http://twig.sensiolabs.org/documentation

aboulfazl950
دوشنبه 14 تیر 1395, 12:43 عصر
منظورم خود پی اچ پی است نه twig یا smarty و ...

اینقدری که من فهمیده ام خود پی اپ پی تملیت انجین دیفالت دارد. و نیازی به استفاده از اینها (تمپلیت های موجود) نیست.

مهرداد سیف زاده
دوشنبه 14 تیر 1395, 15:13 عصر
منظورم خود پی اچ پی است نه twig یا smarty و ...

اینقدری که من فهمیده ام خود پی اپ پی تملیت انجین دیفالت دارد. و نیازی به استفاده از اینها (تمپلیت های موجود) نیست.
خیر php بصورت پیش فرض تپلین انجین نداره. در واقع تمپلیت انجین یه کلاس و ماژولی هست برای اضافه کردن ویژگی به برنامه. چیزی نیست که عمومیت داشته باشه و به خود زبان اضافه بشه

aboulfazl950
دوشنبه 14 تیر 1395, 17:42 عصر
به من گفتند تمام خصوصیات تمپلیت انجین پی اچ پی را در یک فایل ورد بنویس!!!! یکیش هم اینه:

foreach(test as var):

endforeach;

مهرداد سیف زاده
دوشنبه 14 تیر 1395, 21:27 عصر
کاری نداره. خصوصیات اصلی و مهم رو از لینکی که دادم بردارید و هر کدوم مثال هم داره و توی فایل ورد بنویسید

hamedarian2009
چهارشنبه 16 تیر 1395, 12:05 عصر
template engine رو با دستورات خود PHP نوشتن و میتونید معادلش رو برای هرکدوم پیدا کنید مثلا برای چاپ توی موتور قالب ها اینکارو میکنن {{ }} که در واقع پشت صحنه این دستورات داره اجرا میشه

<?= htmlentities($str, ENT_QUOTES, "UTF-8"); ?>

aboulfazl950
چهارشنبه 16 تیر 1395, 13:01 عصر
template engine رو با دستورات خود PHP نوشتن و میتونید معادلش رو برای هرکدوم پیدا کنید مثلا برای چاپ توی موتور قالب ها اینکارو میکنن {{ }} که در واقع پشت صحنه این دستورات داره اجرا میشه

<?= htmlentities($str, ENT_QUOTES, "UTF-8"); ?>

منبعی سراغ دارید که همه ی اینها را یکجا گفته باشد؟

hamedarian2009
چهارشنبه 16 تیر 1395, 22:14 عصر
اینجارو ببین
http://www.smarty.net/syntax_comparison