PDA

View Full Version : چالشهای فریم ورک لاراول؟؟

a.k411
جمعه 25 تیر 1395, 15:19 عصر
سلام به همه دوستان.
من یک برنامه نویس هستم. که با زبان php و مخصوصا فریم ورک لاراول کدنویسی میکنم.
همیشه دنبال این موضوع هستم و سعی میکنم که بتونم بهترین روشهای شی گرایی و design pattern رو در کارم به کار ببرم. و از افراد مختلف مطالب زیادی یاد بگیرم.
ولی خوب مطمئننا همیشه جای پیشرفت و یادگیری بیشتر هست.
و حالا سوالی که میخوام بپرسم این هست که الان بنظر شما ، بخشهایی که در فریم ورک لاراول جای کار داره و چالش برانگیزه، چه مواردی هستند؟؟
مثلا اگر شما با فردی رو برو بشید که مطمئن باشید مهارت کافی و متخصص در فریم ورک لاراول هست و روی تمام موارد اون مسلط هست، بنظرتون مهم ترین سوالی که میشه از این آدم پرسید چی هست؟؟

ممنون میشم نظرات خوبتون رو بهم بگید.

H:Shojaei
شنبه 26 تیر 1395, 21:08 عصر
چند زبانی رو به چه صورت پیاده سازی میکنید
واسه ساخت پروژه جدید از چه روشی استفاده میکنید
امنیت توی لاراول رو چطور پیاده سازی میکنید تو بخش های مختلف
همینا فعلا به ذهن من میرسه

hamedarian2009
یک شنبه 27 تیر 1395, 12:20 عصر
فریمورک لاراول به نظرم یکی از بهترین فریمورک های php در حال حاضر هست که تقریبا هرچیزی که موردنیازم بوده رو داشته یا به عنوان پکیج میشه بهش اضافه کرد

اما به نظر من باید یه generator برای CRUD و مدیریت برنامه چیزی مثل سیمفونی یا yii رو باید به صورت توکار پشتیبانی کنه
اعتبارسنجی همزمان سمت کلاینت و سرور چیزی شبیه yii البته با پکیجی این امکان پیاده سازی شده اما به نظرم توکار باشه بهتره

منم فعلا همینا تو ذهنم بود

H:Shojaei
یک شنبه 27 تیر 1395, 21:14 عصر
فریمورک لاراول به نظرم یکی از بهترین فریمورک های php در حال حاضر هست که تقریبا هرچیزی که موردنیازم بوده رو داشته یا به عنوان پکیج میشه بهش اضافه کرد

اما به نظر من باید یه generator برای CRUD و مدیریت برنامه چیزی مثل سیمفونی یا yii رو باید به صورت توکار پشتیبانی کنه
اعتبارسنجی همزمان سمت کلاینت و سرور چیزی شبیه yii البته با پکیجی این امکان پیاده سازی شده اما به نظرم توکار باشه بهتره

منم فعلا همینا تو ذهنم بود
مورد اول رو یکم توضیح میدی لطفا!؟
واسه مورد دوم من یه ولیدیشن خوب داشتم موقعی که فریمورکی استفاده نمیکردم ولیدیشن سمت کلاینت رو انجام میدادم باهاش ولی یه گوشه افتاده تو پروژه های فریم ورک هام هم میخوام راش بندازم سبک و ساده نوشتمش با جی اس هم هست... این مورد به نظرم احتمالا چون پکیجهای آماده هم هست چیزی واسش ننوشتن به راحتی میشه نوشتش و تو هر پروژه ای استفاده کرد!

hamedarian2009
دوشنبه 28 تیر 1395, 12:29 عصر
منظورم چیزی شبیه این بود http://www.yiiframework.com/doc-2.0/guide-start-gii.html

برای مورد دوم بله یک پکیجی که با جاوا اسکریپت کار میکنه اینکارو تو لاراول به خوبی پیاده سازی کرده

toshibaservice
دوشنبه 21 خرداد 1397, 12:24 عصر
یه پروژه رو چطور امن (http://Toshibaservice.ir) میکنی و چقد از امنیتش مطمئنی