PDA

View Full Version : دنبال یک قفلی می گردم که تا حالا نشکسته باشه؟

hassan_kahrizy
چهارشنبه 22 شهریور 1385, 23:16 عصر
بسمه تعالی
با سلام
من برای یک سی دی اوتوران نیاز به یک قفل غیر قابل نفوذ دارم
آیا کسی چنین قفلی سراغ داره
قفلی که با cloneو iso buster و.... نشکنه
ممنون می شم

Inprise
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 02:55 صبح
میتونی از قفلهای کمپانی nosuchthingasunbreakable (http://www.nosuchthingasunbreakable.com/) استفاده کنی ؛ قفلهای نرم افزاری و سخت افزاری این شرکت تا بحال شکسته نشده اند و ضمانتهای قطعی ای وجود داره که در آینده شکسته نشن . موفق باشی

oVERfLOW
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 09:22 صبح
اگه می‌خوای پول بدی از Securom استفاده کن
لااقل توی ایران کسی از عهده‌اش بر نمیاد

برای محافظت فایل اجرایی هم Themida

دوستانی هم که در زمینه‌ی امنیت نرم افزار اطلاعات ندارن بهتره دیتابیس رو سنگین نکنن
مرسی

Mohammad_Mnt
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 10:15 صبح
میتونی از قفلهای کمپانی nosuchthingasunbreakable (http://www.nosuchthingasunbreakable.com/) استفاده کنی ؛ قفلهای نرم افزاری و سخت افزاری این شرکت تا بحال شکسته نشده اند و ضمانتهای قطعی ای وجود داره که در آینده شکسته نشن . موفق باشی
من نتونستم این لینک رو باز کنم :گیج:

houtanal
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 14:09 عصر
من نتونستم این لینک رو باز کنم
خیلی باحالی

shobair
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 14:21 عصر
بسمه تعالی
با سلام
من برای یک سی دی اوتوران نیاز به یک قفل غیر قابل نفوذ دارم
قفلی که با cloneو iso buster و.... نشکنه
ممنون می شم

سلام
قفل نرم افزاری یا سخت افزاری؟
قفل های سخت افزاری خوبی وجود دارند مثل Rainbow که البته باعث میشن قیمت پکیج بالا بره. تو ایران هم نمایندگی داره.
قفل نرم افزاری قابل اطمینان تابحال ندیدم.

شبیر

oVERfLOW
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 14:36 عصر
پول دادن برای قفل سخت‌افزاری اشتباه محضه
چون دو تا راه برای کرکش هست
یکی شبیه‌سازی سخت‌افزاری و یکی کرک کردن برنامه

ولی قفل نرم‌افزاری فقط یه راه داره و اونم کرک کردن برنامه هست
بهترین قفل‌های نرم افزاری هم همونا هستن که گفتم
مخصوصا Themida
نمی‌خواستم اسمش رو بگم
دیگه نمی‌دونم چی شد

بیخود هم دنبال کرک شده‌اش نگردید که نیست
اگه کسی یه برنامه‌ی ارزشمند داشته باشه . واقعا ارزش داره که این Protector رو بخره
نمی‌گم کرکش غیر ممکنه ولی بی‌نهایت مشکله و تا حالا کسی نتونسته کرکش کنه
یا اگه تونسته بروز نداده...

Inprise
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 15:32 عصر
( Themida رو لااقل با سه روش مختلفی که من میشناسم میشه آنپک کرد ، بگذریم از اینکه کسی در یک برنامه واقعی نمیتونه از چنین پراتکشنی استفاده کنه ، دلیلش رو کسانی که میفهمن چطوری کار میکنه قاعدتا میدونن . قبلا در مورد این و Xprotector صحبت شده )

این یکیش : http://pmode.net/USERS/116/Files/antimida_1.0.htm

نگارش کرک/آنپک شده اش هم روی cracklab و خیلی جاهای دیگه (http://www.unpack.cn/viewthread.php?tid=4379) هست . اینها فقط اسباب بازی هستند .

hassan_kahrizy
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 16:08 عصر
بسمه تعالی
با سلام

این لینک جواب نمی ده لطفا درستش رو بگذارید
در ضمن قیمتش در چه حدودیه
ممنون

دنبال یک قفل عالی می گردم و حاضرم براش خرج کنم
لطفا راهنمایی بفرمایید
ممنون

SoftDevCo
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 16:33 عصر
من یه قفل نرم افزاری برای برنامه حسابداری خودم نوشتم و اگه بخاین می تونم آپلودش کنم تا امتحانش کنم ببینم کسی می تونه کرکش کنه یا نه !

Mrs.Net
پنج شنبه 23 شهریور 1385, 16:45 عصر
این لینک جواب نمی ده لطفا درستش رو بگذارید
در ضمن قیمتش در چه حدودیه
ممنون

به متن لینک یه توجهی بکن ;)

من یه قفل نرم افزاری برای برنامه حسابداری خودم نوشتم و اگه بخاین می تونم آپلودش کنم تا امتحانش کنم ببینم کسی می تونه کرکش کنه یا نه !

امتحانش ضرر نداره

shobair
جمعه 24 شهریور 1385, 11:36 صبح
پول دادن برای قفل سخت‌افزاری اشتباه محضه
چون دو تا راه برای کرکش هست
یکی شبیه‌سازی سخت‌افزاری و یکی کرک کردن برنامه

سلام
قفل Sanittle Rainbow رو اصولا نمیشه شبیه سازی کرد. داخلش میکروکنترلر بسیار خوبی برای جلوگیری از این کارها داره.
ضمنا امنیت برنامه و نحوه استفاده از قفل به برنامه نویس مرتبط میشه و نمیشه اون رو به حساب ضعیف بودن قفل گذاشت.

شبیر

Lagon666
جمعه 24 شهریور 1385, 11:58 صبح
http://rapidshare.de/files/29799091/securom.rar.html

Developer Programmer
جمعه 24 شهریور 1385, 13:39 عصر
پست دادن اونهم در محضر Inprise اشتباه محسوب میشه.
اما دوست گرامی، حقیقتا قفلی نگاشته نشده که غیرقابل شکستن باشه، لازمه اش هم کمی دانش در مورد کرکینگه،
بیشتر قفلهایی که روی CD میذارن تابع سیستم عامل خاصیه؛ ظاهرا برخی از قفلهایی رو که براساس ساختار Windows و برای Windows نوشته اند رو میشه در محیط Linux ساقط کرد...
اگه میخوای روی برنامه خاصی که خودت نوشتی(سورسش رو داری) قفل بذاری، بهتره از یه قفل معمولی روی CD استفاده کنی، و برنامه خودت رو که حتما با الگوریتمهای مناسب برای خسته کردن کرکر نوشته شده، به یک یا چند تا Packer بسپاری، معمولا اینطور بوده که استفاده از چندین لایه محافط ... میتونه کرکر رو خسته کنه (هرچند قانون مطلقی وجود نداره)

دوستانی هم که در زمینه‌ی امنیت نرم افزار اطلاعات ندارن بهتره دیتابیس رو سنگین نکننبا این پست ها،می خوای چی رو ثابت کنی؟

من یه قفل نرم افزاری برای برنامه حسابداری خودم نوشتم و اگه بخاین می تونم آپلودش کنم تا امتحانش کنم ببینم کسی می تونه کرکش کنه یا نه ! حتما این کار رو بکن ... دوست دارم روی قفلتون کار کنم.

پانوشت : بعضی وقتها فکر میکنم کسی که برای اولین بار Armadillo رو آنپک کرد، کی بود و چه اسطوره ای بوده؟

SoftDevCo
شنبه 25 شهریور 1385, 00:04 صبح
باید برنامه رو ناقص کنم و بعد آپلود کنم تا اگه یه وقت .... . باسه همین هم یکم طول میکشه.

ولی منتظر باشید، این کار رو حتما می کنم، چون یه شش ماهی هست که دارم روش کار می کنم.

نکته: بهترین راه برای جلوگیری از کرک شدن اینه که جوری برنامه رو بنویسی که وقتی خودت داری با سورسش کار می کنی به راحتی متوجه نشی که خودت چی کار کردی،
یعنی باید از شرط های تودرتو و پیچیده و در آخر Null استفاده کنی که کرکر اعتماد به نفسش رو از دست بده و خسته بشه.

Red_RootKit
شنبه 25 شهریور 1385, 00:57 صبح
بذارین خیال همتونا راحت کنم .
به غیر از بعضی از قفلها بقیشون سریع لوله میشن .
به طور مثال بنده قفل سی دی های نگهبان که اینقدر ادعا داشتن شکوندم !

Mohammad_Mnt
شنبه 25 شهریور 1385, 09:30 صبح
خیلی باحالی
:قهقهه: تازه 2 زاریم افتاد :لبخند:

bashiry
سه شنبه 04 مهر 1385, 10:43 صبح
خوب ببینید اگه میخوایید برنامتون کرک نشه اصلا برنامه ننویسید. این شعار کرکرهاست.
و من هم به عنوان برنامه نویس خیلی بهش اعتقاد دارم.
هیچ قفلی نیست که تاحالا شکسته نشده باشه.
ولی قفل خوب رو قفلی میگن که مدت زمان کرکش بسیار طول بکشه که دوحالت داره یا کرکر خسته میشه و بیخیال میشه و یا اینکه بالاخره کرک میشه میره پی کارش.

اگه میخوایید برای برنامتون قفل بزارید خودتون باید ابتکار عمل به خرج بدید . به نظر من چک کردن قفل در چندین جای برنامه خیلی میتونه کمک به دیر کرک شدن برنامه بکنه. مثلا بگیم که 100 روز دیگه برنامه از کار بیفته بدون اینکه به کاربر نرم افزار این مسئله رو اعلام کنیم.
برنامه کرک میشه و پخش میشه. یکدفه یکی از قفلها فعال میشه و بنگ.

اینا رو برای مثال عرض کردم دیگه خودتون ابتکار عمل رو به خرج بدید. خیلی مایلم یه تاپیک کامل به این امر اختصاص داده بشه که دوستانی که تجربه دارند اطلاعاتشون رو تقسیم کننن و اطلاعات مبادله بشه .

راستی یه سوالی: کتابی در ایران داریم درمورد امنیت نرم افزار ها؟

وااااای.دیگه دستم درد گرفت اینقدر تایپ کردم.

SoftDevCo
سه شنبه 04 مهر 1385, 12:20 عصر
یکی دیگه از راه ها اینه مه یه برنامه جانبی به صورت مخفی همیشه فعال باشه و هنگامی که مسائل مشکوک مشاهده بشه مثلا دستگاه رو ریاستارت کنه یا فایلی رو حذف بکنه.

یا تو جاهای مختلف برنامه با شرط های مختلف صحت برنامه چک بشه.

Inprise
سه شنبه 04 مهر 1385, 12:24 عصر
off topic ننویسید .

SalarSoft
سه شنبه 04 مهر 1385, 18:04 عصر
حتما این کار رو بکن ... دوست دارم روی قفلتون کار کنم.

دو سال پیش یه قفلی نوشته بودم برای برنامم. خیلی خوشحال میشم روش تستی اساسی انجام بشه!
حتما تو یکی دو روزه آپلودش می کنم

bashiry
سه شنبه 04 مهر 1385, 19:21 عصر
منتظریم عزیز دل برادر

Developer Programmer
چهارشنبه 05 مهر 1385, 15:42 عصر
بدون اینکه به کاربر نرم افزار این مسئله رو اعلام کنی
تا حالا شده که کسی بگه چه Protection ای در برنامه اش به کار برده؟

یکدفه یکی از قفلها فعال میشه و بنگ
همچین "بنگ" گفتی که کلی ترکش پرت شد اینجا!...

راستی یه سوالی: کتابی در ایران داریم درمورد امنیت نرم افزار ها؟
به سایت انتشارات ناقوس سر بزن؛

مسائل مشکوک مشاهده بشه
کلی Plugin واسه Olly نوشته شده که همچین قدتی رو ازتون بگیره.

مثلا دستگاه رو ریاستارت کنه
شبیه این کار رو Yoda میکرد؛
اما چه فایده؟ آنپک شد!

شرط های مختلف صحت برنامه چک بشه.
احتمالا یه Dump MemAddress و Search For Refrence بتونه قفل رو فلج کنه.