PDA

View Full Version : سوال: درگ دراپ خودکار

omid96yavari
دوشنبه 25 مرداد 1395, 13:37 عصر
سلام دوستان ببخشید من خیلی جستجو کردم ولی پاسخی برای سوال خودم پیدا نکردم.
من درحال ساخت یک برنامه به نوعی اسپمر هستم، یک تست انسان شناسی ساده روش اینکه چطوری حلش کنم رو بلدم فقط دوتا سوال دارم.

اول اینکه این تست انسان شناسی نیاز به درگ دراپ داره توی فایل ضمیمه عکسش رو گذاشتم باید تصویر رو با درگ دراپ تکمیل کنیم
خب من چطوری میتونم درگ دراپ رو خارج از محیط فرم انجام بدم؟ از هر روشی باشه اشکال api ویندوز یا روش دیگه
اگر میشه سورسی یا تکه کدی بزارید تا مشکلم حل بشه.

سوال دوم اینکه چطوری میتونم رنگ یک پیکسل از مانیتور رو خارج از فرم تشخیص بدم خیلی ممنون میشم کمکم کنید
زبان برنامه نویسی هم زیاد برام ملاک نیست سی شارپ یا vb
فقط کار انجام بشه ....

141988

336699
پنج شنبه 11 شهریور 1395, 19:11 عصر
نام این تست‌ها CAPTCHA است که هدف از طراحی آن، این است که مشخص شود كاربر در حقیقت انسان است يا رایانه

هدف از طراحی تست‌های CAPTCHA این بوده که کاربران براحتی از عهده انجام آن برآیند و رایانه به‌تنهایی نتواند این تست را تکمیل کند. در ضمن یکی دیگر از مهم‌ترین کارهایی که این تست انجام می‌دهد، ارائه مدل‌هایی مختلف از این تست‌ها به کاربران است؛ چرا که چنانچه تمام این مدل از تست‌ها دارای شکل مشابهی باشد، چندان طول نخواهد کشید که spammer بتواند برنامه‌ای را برای جواب به این تست‌ها طراحی کند و به آسانی از سد این تست‌ها بگذرد. این نکته را هم باید اضافه کنیم که بیشتر CAPTCHA‌ها شامل تست‌های دیداری است، چرا که رایانه نمی‌تواند از عهده پیچیدگی‌های مربوط به تست‌های مشاهده‌ای برآید.

شما هم اگر میخواهید برنامه ای بنویسید که از سد این تستها بگذرد باید بروید دنبال هوش مصنوعی و پردازش تصویر