PDA

View Full Version : بدست آوردن اطلاعات از یک برنامه ای که تحت شبکه و وب باشد

sarbaz_esf
شنبه 06 شهریور 1395, 22:33 عصر
با سلام خدمت مهندسین گرامی
بنده قصد دارم برنامه ای برای یه شرکت بنویسم که اطلاعات برنامه که باهاش کار می کنند که تحت وب و شبکه می باشد و من نیاز به یک سری از این اطلاعاتی دارم که کاربران اون شرکت توی نرم افزار وارد می کنند
می خواستم ببینم راهی هست که بتونم وقتی کاربران اطلاعاتی را ثبت می کنند من بتونم به اون اطلاعات دسترسی پیدا کنم و از آن اطلاعات استفاده کنم
با تشکر

rahmatipoor
یک شنبه 07 شهریور 1395, 23:48 عصر
سوالتون نا مفهومه

sarbaz_esf
دوشنبه 08 شهریور 1395, 08:22 صبح
سوالتون نا مفهومه

با سلام
ببینید برنامه A که قرار شده طراحی کنم به یک سری از اطلاعات برنامه B احتیاج داره خوب این برنامه B اطلاعاتش را روی یک سرور هاست اختصاصی ارسال می کنه حالا سوال من اینکه من چطوری بدون دخالت کاربر به این اطلاعات دسترسی پیدا کنم البته نا گفته نماند که اطلاعات برنامه B را کاربر می تواند با فشردن کلید های ترکیبی مثل ctrl و shifth ودکمه h اطلاعات داخل data grid view را به صورت Excel ذخیره کند اما وقتی این کار را می کند تمام اطلاعات مربوط به کاربر های دیگر هم ذخیره می کند
توضیح در مورد برنامه B
در data grid view اطلاعاتی را که بقیه کاربران وارد کردن قابل مشاهده است
وقتی کاربر در data grid view دکمه ins را می زند یک فرم جدید ثبت اطلاعات ایجاد می شود که کاربر باید اطلاعات را به صورت دستی وارد کند و برای ذخیره اطلاعات در data grid view دکمه تائید روی فرم را بزند
حالا سوال من اینجاست ایا راهی هست که وقتی کاربر دکمه تایید را می زند می توان این اطلاعات را هم داخل برنامه A ذخیره کرد و فقط اطلاعات مربوط به خودش را در برنامه A ذخیره کند
با تشکر

En_MK
دوشنبه 08 شهریور 1395, 08:42 صبح
خوب شما در SP که اطلاعات را در برنامه B ذخیره میکنید یک دستور Insertبنویسید که فقط اطلاعات کاربر جاری(فقط اطلاعاتی که UserId ان برابر با UserId کاربر جاری است) را در جداول برنامه A ذخیره کند

مشکل کجاست؟

sarbaz_esf
دوشنبه 08 شهریور 1395, 09:14 صبح
مرسی که پاسخ دادید مشکل من برنامه B هست که دسترسی به سورس برنامه B ندارم فقط دسترسی به اطلاعات data grid view آن دارم که اون هم اول باید کاربر اطلاعات را وارد کند و بعد از پایان کار اون اطلاعات را دخیره کنم قصد من فقط نوشتن برنامه A است که باید اطلاعات را از برنامه B دریافت کند

sarbaz_esf
چهارشنبه 10 شهریور 1395, 16:01 عصر
از دوستان کسی نیست کمک کنه به غیر بدست آوردن جزئیات هندل فرم برنامه B آیا راه دیگری هم هست