PDA

View Full Version : برنامه نویسی کارت هوشمند

حرفه ای
یک شنبه 26 شهریور 1385, 19:07 عصر
من تعدادی کارت هوشمندی با سیستم عامل ACS2 دارم که به راحتی با دلفی ارتباط برقرار می کند آیا می توانید من را درباره برنامه نویسی بانک اطلاعاتی در کارت هوشمند راهنمایی کنید ؟

حرفه ای
چهارشنبه 29 شهریور 1385, 09:06 صبح
کسی راجع به کارت هوشمند کاری نکرده ما رو کمک کنه ؟

VouDou_ir
چهارشنبه 29 شهریور 1385, 15:15 عصر
چطوری با Delphi ارتباط برقرار میکند ؟!

ir_programmer
سه شنبه 06 شهریور 1386, 08:49 صبح
کمک کنید!
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=77315

حرفه ای
سه شنبه 06 شهریور 1386, 11:32 صبح
دوست خوبم
با دلفی می شود کارت های هوشمند (Smart Card ) ها را برنامه ریزی کرد اما من به شما پیشنهاد می کنم به سراغ Java بروید .
البته من کمی تجربه در رابطه با اینگونه سیستمها دارم . در صورت تمایل می توانم اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذارم . البته من دیر به دیر سری به سایت می زنم و بسیار کم جواب تاپیک ها را می دهم اما خوشحال می شوم در این رابطه بتوانم به شما کمک کنم
من کارت های هوشمند سامانه حمل و نقل را ندیدم
اما یک نکته
اکثر کارتهای هوشمند اصلاً هوشمند نیستند بلکه MemoryCard هستند ما در SmartCard ها یک سیستم عامل بر روی کارت داریم و می توانیم بسیاری از توابع را بر روی کارت نوشت که کار به این صورت به مراتب تخصصی تره
البته من به نظر من الصاق نام Samrt Card بر روی Memory Card یعنی فریب عموم مردم .
کارت هوشمند بنزین ، کارت هوشمند درمان ، کارت هوشمند بیماران خاص و ... اینها مواردی است که آنها را تست کردم و همه انها فقط یک چیز بودند : Memory Card
حال آیا شما می خواهید راجع به Memory Card ها اطلاع بدانید یا Samrt Card ها ..
اگه خواستید من یکسری توابع دلفی کار با این کارتها را روی سایت قرار می دهم اما استفاده از آنها به همین سادگی نیست