PDA

View Full Version : سوال: allow null=true گذاشتم ، اما بازم ارور میده ک input string is not corect format . چیکار کنم ؟؟

hadi.88
یک شنبه 14 شهریور 1395, 00:33 صبح
اس کیو ال هستش ! چنتا تکس باکس و کمبوباکس و چک باکس دارم . بعضیاش که الونال هم true گراشتمشون بازم اررو میده که تایپ وارد شده فرمتش درس نیس . میشه کمک کنین ؟/

mr.sirwan
یک شنبه 14 شهریور 1395, 11:05 صبح
اس کیو ال هستش ! چنتا تکس باکس و کمبوباکس و چک باکس دارم . بعضیاش که الونال هم true گراشتمشون بازم اررو میده که تایپ وارد شده فرمتش درس نیس . میشه کمک کنین ؟/

سلام دوست عزیز، احیانا داخل برنامه ت مقادیر یکی از این تکست باکس هارو تبدیل میکنی؟ حالا به هرچیزی، به اعشاری یا int یا هر تبدیل دیگه ای؟؟؟

hadi.88
دوشنبه 15 شهریور 1395, 20:23 عصر
سلام دوست عزیز، احیانا داخل برنامه ت مقادیر یکی از این تکست باکس هارو تبدیل میکنی؟ حالا به هرچیزی، به اعشاری یا int یا هر تبدیل دیگه ای؟؟؟

بله ! توی propperty textcheange واسه اینکه سه تا سه تا جدا کنه (مربوط به قیمته ) کد نوشتم ! یعنی بخاطر همینه ؟؟؟

hadi.88
دوشنبه 15 شهریور 1395, 21:14 عصر

خب اره ! مثلا برای تکس باکسی که قیمت رو از کاربر میگیرم باید مقدارشو به decimal تبدیل کنم دیگه !! Decimal.Parse(txt_gheymat.Text)

mr.sirwan
دوشنبه 15 شهریور 1395, 21:27 عصر

احتمالا به همین خاطر باشه، شما کد تبدیلت رو بذار و شرایطی که این ارور رو میده را بیان کنید تا بررسی بشه

hadi.88
سه شنبه 16 شهریور 1395, 02:43 صبح
اون کدهارو هم برداشتم بازم همون مشکل بود !! متاسفانه