PDA

View Full Version : سوال: عدم درج اطلاعات از طریق php در sqlserver

mohammad1408
شنبه 20 شهریور 1395, 19:57 عصر
سلام دوستان خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه مشکلم رفع بشه
من دو تا فایل php ایجاد کردم حالا با نام فرض مثلا X و Y در فایل X سه تا تکست باکس درست کردم که اطلاعات اصلی و پرونده یک دانشجو رو میگیره مثل کد ملی کلاسه پرونده اش و سال ورودش حالا میخوام این اطلاعات رو ارسال کنم به صفحه Y که در صفحه Y هم چند تا تکست باکس و جعبه متنی هست که میتونه مثلا اعتراضی ثبت کنه، وقتی توی تکست باکس و جعبه متن صفحه Y اطلاعاتی رو میریزم و insert میکنم ثبت میشه ولی میخوام که اون کد ملی و کلاسه پرونده و سال ورودی هم که از صفحه X گرفتم هم بتونم در پایگاه داده insert کنم ولی نمیشه
نکته جالب اینه که توی صفحه Y اومدم دو تا دستور select نوشتم بر اساس همون سه مولفه ایی که از صفحه X میگیره و اطلاعات رو در صفحه Y به من برمیگردونه ولی insert نمیشه
ضمنا پایگاه داده من sql server هست.
خط کدی که در فایل X.php نوشتم و باعث میشه سه تا مقداری که از تکست باکس میگیره رو به Y.php ارسال کنه

header("location:sabt-eteraz.php?meli=$_POST[cod_meli]&k_parvandeh=$_POST[k_parvandeh]&sal=$_POST[sal]");

خط کد هایی که در فایل Y.php نوشتم و اون مقادیر صفحه X رو در متغیر ها نوشتم و در دستورات sql اون ها رو از پایگاه داده خوندم که میخونه و نشون میده
$meli_1= "$_GET[meli]";
$k_parvandeh= "$_GET[k_parvandeh]";
$sal= "$_GET[sal]";
$sql="select *from moadi_inf where modi_seq='$meli_1'";
$sql2="select *from shogh_inf where k_parvand='$k_parvandeh'";
این خط کد هم در فایل Y.php در ادامه دستورات بالا نوشته شده ولی اون سه مقدار کد ملی کلاسه و سال رو در کد زیر در پایگاه داده insert نمیکه

query_1=$connect->prepare("INSERT INTO eteraz_inf (cod_meli, k_parvande,sal) VALUES('$meli_1','$k_parvandeh ','$sal')");
$query_1->execute();
if($query_1)
{
echo "OK";

}
else
{
echo "NO";
}

مطلبی هم که هست هیچ خطایی نمیده فقط ذخیره نمیشه یعنی در دستور if آخر هم کلمه OK رو چاپ میکنه :گریه: