PDA

View Full Version : عوض نمودن IP در برنامه ساخته شده توسط VB.NET

ir-security
یک شنبه 18 مهر 1395, 21:19 عصر
سلام من یه برنامه ساختم که به اینترنت مرتبط هستش و نیاز دارم ایپیش هر لحظه که خواستیم عوض بشه مثلا براش تعیین کنیم هر 20 دقیقه یکبار یه ایپی عوض کن ایا امکانش هست؟

336699
شنبه 24 مهر 1395, 13:18 عصر
سلام میشه بیشتر توضیح بدین و اینکه هدفتون از این کار چیه؟

ما یه آی پی پابلیک داریم که آی اس پی به ما میده و یه آی پی لوکال داریم که روتر به ما میده ، شما کدامیک رو میخواهید تغییر بدین؟

ir-security
شنبه 24 مهر 1395, 18:57 عصر
سلام رفیق. میشه جفتشو تغییر داد مگه؟ من هدفم تغییر دادنشه برای اینکه اگه یجا بن شده باشم بتونم با ای پی جدیدی خودمو متصل کنم

a_mohammadi_m
دوشنبه 20 دی 1395, 09:16 صبح
سلام رفیق. میشه جفتشو تغییر داد مگه؟ من هدفم تغییر دادنشه برای اینکه اگه یجا بن شده باشم بتونم با ای پی جدیدی خودمو متصل کنم

سلام
اگه کامپیوترت توی یه شبکه به اینترنت وصله احتمالا تغییر هیچکدم از آیپی ها دست شما نیست
اگه با ADSL به اینترنت وصلی بازه آیپی پابلیک دست شرکت اینترنتیه
فقط وقتی میتونی تغییر آیپی داشته باشی که یا خودت مدیر شبکه باشی یا ارتباط اینترنتی شما از نوع وایرلس باشه و یک رنج آیپی پابلیک در اختیار داشته باشی
بعد هر کدوم رو که خواستی برای سیستمت تعریف کنی
با اینحال باز هم ممکنه به هدفت نرسی
به عنوان مثال سایت یا کامپیوتر مقصد هر چند دقیقه یکبار ممکنه ایپی جدیدت رو هم دوباره بلاک کنه و کل رنج آیپی شما رو کنار بزاره
برای مثال در شبکه من فایروال شبکه هر آیپی رو که بیخودی سرورهای شبکه رو پینگ کنه یا پورت اسکن کنه برای دو هفته میندازه بیرون
موفق باشی