PDA

View Full Version : سوال: آپدیت جدید نرم افزار با کد نویسی

علی فتحی
جمعه 23 مهر 1395, 15:53 عصر
با سلام :
چگونه افزونه بروز رسانی نرم افزار را به برنامه اضافه کنم این مراحل رو رفتم ولی به نتیجه نرسیدم خواهشا لینک معرفی نکنید چون انواع فیلم دارم ولی برنامه من عمل نمیکنه. تمام محتویات ایجادشده رو در سایت زیر اپلود میکنم.
142997
142998142999

juza66
یک شنبه 25 مهر 1395, 01:31 صبح
سلام فکر کنم واس لینک رو مستقیم رو هاست و بدون واسط بذاری

حالا واس چی این راه رو میری؟؟
خودت میتونی یک فایل جداگانه یا تویی برنامه یک فرم بذاری فایل رو از هاستت مستقیم بازم تاکید میکنم مستقیم، بذار بعدش دانلود کن و جایگزین برنامه ات کن ....

علی فتحی
یک شنبه 25 مهر 1395, 19:04 عصر
تشکر juza66 محترممشکل من اینه هاست ندارم .واسه همین تو سایت رایگان اپلود کردم.

juza66
یک شنبه 25 مهر 1395, 19:29 عصر
خواهش جناب فتحی

از هاست های رایگان استفاده کنید، گیگفا و ... یه سرچ هاست رایگان زیاد هست، موفق باشید.

علی فتحی
چهارشنبه 28 مهر 1395, 00:50 صبح
هاست رایگان پیدا کردم . ولی طریقه اپلود دیتابیس رو پیدا نکردم لطفا اگر ممکنه چند تصویر از اپلود بگذارید ممنون میشم.

juza66
چهارشنبه 28 مهر 1395, 01:03 صبح
سلام

میگم شما هاست واس آپلود دیتابیس sql server میخوای؟!!

یا هاست واس آپلود فایل برنامه جدید و دانلود اون توسط برنامه ؟

علی فتحی
پنج شنبه 29 مهر 1395, 01:50 صبح
با سلام مگر فرق داره؟؟
خب میخوام فایل بروز رسانی رو قرار بدم

http://cpanel.xzn.ir/switcher/create

اینجا وارد شدم ولی سخت میشه باهاش کار کرد.

abdullah20
پنج شنبه 29 مهر 1395, 11:46 صبح
سلام
پیکوفایل که لینک مستقیم نمیده و از فکرش بیاید بیرون
هاست رایگان هم پیشنهاد میکنم استفاده نکنید چون اسمش روشه رایگان و اطمینانی نیست روش که بخواید بروزرسانی برنامتون را روی اون قرار بدید
مجبورید یه هاست تهیه کنید

juza66
پنج شنبه 29 مهر 1395, 13:42 عصر
اقای عبداله هم درست میگن ولی واس کارهای که در ماه یدونه اپدیت بیشتر نداری فکر کنم هاست رایگان به نفع شما باشه تا بخوای هاست بخری البته قیمت انچنان نداره و حسن انتخابش اینه که میتونی اپدیت های برنامه های دیگه ات رو با خیال راحت ذخیره کنی..

خب اگر بخوای دیتابیس رو اپدیت کنی با Ef CodeFirest انجام بده و درون کدنویسی برنامه ات انجام بشه که نیازی نباشه دیتابیس طرف رو بخوای تحت وب کنی یا دستی براش اضاف کنی..

در جوابت که چه فرقی داره نحوه اپدیت بگم که شما یک برنامه داری به کاربر دادی خب، درون برنامه ات یک قسمت میذاری اپدیت طرف اپدیت رو بزنه شما لینک مستقیم فایلت رو میدی ، البته بگم یک سورس هست در همین انجمن دوستان نوشتن که یک فایل ایکس امل میذاری تویی سایتت نسخه ای که اپ میکنی رو با نسخه جاری کاربر چک میکنی اگر نسخه رو هاتت جدید بود دانلود میکنی و جایگزین فایل اجرای قدیمت میکنی، این میشه اپدیت، حالا اگر فایل های اضاف شدن به برنامه ات رو هم میشه درون یک فایل فشرده دریافت کنی و اکسترکت کنی یا با ویچرال باکس یک فایل واحد اجرای بسازی ازش...

بحث اپدیت دیتابیس رو هم اگر با ایننتی نوشتی برنامه ات رو میتونی از cf اینتتی تیبل های جدید رو اضاف کنی..

موفق باشی

علی فتحی
پنج شنبه 29 مهر 1395, 19:43 عصر
کلا برام سخت شد چیزی از مطالب دریافت نکرذم بحر حال تشکر از همتون

juza66
پنج شنبه 29 مهر 1395, 19:58 عصر
سلام سخت نیست دوست عزیز

شما یک هاست داری و فایل جدیدت درونش میذاری
یک فرم اضاف میکنی درون برنامه ات بنام آپدیت و اون فایل روی هاست رو دانلود و جایگزین برنامه ات میکنی

علی فتحی
پنج شنبه 28 بهمن 1395, 01:35 صبح
متصفانه با تلاش و کوشش خیلی خیلی زیاد باز هم به نتیجه نرسیدم

336699
پنج شنبه 28 بهمن 1395, 16:02 عصر
متصفانه با تلاش و کوشش خیلی خیلی زیاد باز هم به نتیجه نرسیدم

سلام

برای آپدیت نرم افزار ، شما باید یه پروژه جدید ایجاد کنید (مستقل از برنامه اصلی)

شما برو فولدر برنامه های نصب شده در سیستم رو ببین ، بیشتر برنامه ها فایل آپدیتر جدا گانه دارن .

در ضمن با پیکوفایل و امثال اینها نمیشه :افسرده:

شما باید یک دامین بخری و یک هاست ، البته هاست رایگان هم باشه ایرادی نداره ، اصل کار دامین هست .

علی فتحی
شنبه 30 بهمن 1395, 22:00 عصر
این سایت رو پیدا کردم ولی باز هم نشد باش کار کنم

http://cpanel.iranh.ir/panel/indexcp.php?option=gettingstarted

محمد آشتیانی
یک شنبه 01 اسفند 1395, 13:42 عصر
سلام
کاری به مسئله شما ندارم و نظری هم در مورد نوع پیاده سازیتون نمیتونم بدم (چون در جریان سناریوی آپدیت نرم افزارتون نیستم) ، اما نمیدونم چرا خودتون رو با هاست های رایگان اذیت می کنید ، به راحتی میتونید با هزینه ی کم ، 100 مگابایت فضا برای یک سال خریداری کنید و از امکاناتش استفاده کنید ، هزینش هم حدود 50 تا 60 هزار تومان برای یک سال بیشتر نمیشه.