PDA

View Full Version : بهترین دستور SQL برای جستجوی من کدام است؟

AmirAh
سه شنبه 30 آذر 1395, 17:52 عصر
سلام دوستان ،
من دو جدول دارم یکی 80 میلیون رکورد داره و دیگری 60 میلیون . داخل جدول 80 میلیونی رکوردهای جدول 60 میلیونی وجود داره. من میخوام یه کوئری بنویسم که در جدول 80 میلیونی ، تمامی رکوردهایی را که با جدول 60میلیونی مشترکه را حذف کنم .
من یه کوئری نوشتم که بصورت زیره :
DELETE FROM tbl_80M
FROM tbl_80M INNER JOIN
tbl_60M ON tbl_80M.MobileNumber = tbl_60M.MobileNumber
که روی فیلد MobileNumber در هر دو جدول ایندکس خورده ، الان حدود 7 ساعته که این کوئری داره اجرا میشه ولی هنوز تموم نشده ، حالا میخوام از شما دوستان

بپرسم دستور و یا روش بهتری برای این کار وجود داره ؟

منتظر نظرات و راهنمایی های شما عزیزان هستم - ممنون

hamid_hr
سه شنبه 30 آذر 1395, 18:26 عصر
فک کنم با شرط مینوشتی بهتر جواب میداد تا join

AmirAh
سه شنبه 30 آذر 1395, 18:37 عصر
با تشکر از جواب ،
منظورتون اینه که از WHERE استفاده میکردم؟

hamid_hr
سه شنبه 30 آذر 1395, 19:27 عصر
اره

delete tbl1
where tbl1.mobile in
(select mobile from tbl2)

AmirAh
سه شنبه 30 آذر 1395, 20:05 عصر
ممنون ، تست میکنم ببینم چی میشه.

codedeveloper
چهارشنبه 01 دی 1395, 12:29 عصر
SELECT country, region, city FROM HR.Employees
INTERSECT
SELECT country, region, city FROM Sales.Customers;
دوست عزیز این دستور اشتراکات بین دو جدول رو میاره و روی فیلد های که زده شده مانور میده، سرعتش خیلی بالاتر از in , join هستش
با in اوضاع خیلی بدتر هم میشه، چون هر بار در هر رکوردی که بخواد شرط رو بررسی کنه، میره یه بار اون کوئری داخلی رو اجرا میکنه

MILADH
یک شنبه 05 دی 1395, 11:40 صبح
سلام به همه دوستان.میخواستم ببینم مشکل کد اس کیو الی که نوشتم چیه که در جدول ذخیرش نمیکنه؟؟؟

SELECT * FROM dbo.Tbl_Property WHERE PropertyName='رنگ' AND PermissionLevel='' AND PropertyType=' ';

MILADH
یک شنبه 05 دی 1395, 11:43 صبح
SELECT *FROM dbo.Tbl_Property WHERE PropertyName ='' AND PermissionLEvel =''AND PropertyType='';

codedeveloper
یک شنبه 05 دی 1395, 14:13 عصر
یعنی چیکه در جدول ذخیره نمیکنه، این ی دستور واکشی اطلاعات هستش، نه ذخیره؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

MILADH
دوشنبه 06 دی 1395, 09:40 صبح
میشه بیشتر منو راهنمایی کنید...اگه بخوام یک button ذخیره ، کدنویسی کنم و به اسکیو ال مرتبت و داده های فرم رو توی جدول ذخیره کنم.ممنون.