PDA

View Full Version : سوال: اتصال برنامه به یک سرور مجازی

mahdiemperatoor
سه شنبه 14 دی 1395, 18:13 عصر
سلام
بنده سه تا سوال داشتم از دوستان گرامی
اول اینکه من میخوام برنامه رو به یک سرور مجازی وصل کنم و هم کلاینت بسازم هم سرور که این فایل سرور از وصل شدن همه ایپی ها به سرور جلوگیری کنه و فقط کسانی که برنامه کلاینت رو اجرا کردن بتونن به پورت های سرور وصل بشن ( چند ماهه دنبالشم جایی پیدا نکردم)

سوال دوم اینه که ایا میشه دیتابیس کلاینت و سرور که میخوان به هم وصل بشن از نوع access باشن؟

سوال سوم این که چطور میشه قسمتی از نوشته فایل تکست رو وصل کنیم به تکست باکس داخل برنامه

خیلی خیلی ممنون

336699
پنج شنبه 16 دی 1395, 17:15 عصر
سلام

سوال ها یکم نامفهوم هستند :متفکر: یکم بیشتر توضیح بدید.

hamidrezax1
پنج شنبه 16 دی 1395, 20:01 عصر
سلام وقت بخیر دوست عزیز
اول برای اینکه کسی دسترسی به دو سیستم نداشته باشه میتونی از کد استفاده کنی برای شناسایی مثل یوزر و پسورد
دوم پیشنهاد میکنم از اکسس استفاده نکنی چون برای شبکه کردن باید فایلت رو شر کنی و دردسر های خودش....
در خصوص سوال سوم یکم نامفهومه چون برنامه شما دست ما نیست بدونیم چیکار میخواهید انجام بدین

[younes]
پنج شنبه 16 دی 1395, 21:56 عصر
اول اینکه من میخوام برنامه رو به یک سرور مجازی وصل کنم و هم کلاینت بسازم هم سرور که این فایل سرور از وصل شدن همه ایپی ها به سرور جلوگیری کنه و فقط کسانی که برنامه کلاینت رو اجرا کردن بتونن به پورت های سرور وصل بشن ( چند ماهه دنبالشم جایی پیدا نکردم)
مقداری در مورد ssh تحقیق کنید. (میتونید ازش ایده بگیرید)

سوال دوم اینه که ایا میشه دیتابیس کلاینت و سرور که میخوان به هم وصل بشن از نوع access باشن؟
اکسس ؟ چرا وقتی این همه db خوب و متن باز وجود داره اکسس رو انتخاب می کنید؟

سوال سوم این که چطور میشه قسمتی از نوشته فایل تکست رو وصل کنیم به تکست باکس داخل برنامه
کافیه فایل رو خط به خط بخونید ، به یک متغییر نسبت بدهید و با پردازش متن ساده اون قسمت رو پیدا کنید و در تکست باکس نشون بدید....

mahdiemperatoor
شنبه 18 دی 1395, 12:35 عصر
;2354264']مقداری در مورد ssh تحقیق کنید. (میتونید ازش ایده بگیرید)

اکسس ؟ چرا وقتی این همه db خوب و متن باز وجود داره اکسس رو انتخاب می کنید؟

کافیه فایل رو خط به خط بخونید ، به یک متغییر نسبت بدهید و با پردازش متن ساده اون قسمت رو پیدا کنید و در تکست باکس نشون بدید....

ببخشید امکانش هست در مورد قسمت سوم بیشتر توضیح بدید؟