PDA

View Full Version : آیا دوران برنامه نویس با C# برای دسکتاپ و برنامه نویسان مستقل تمام شده؟

sara_aryanfar
شنبه 16 بهمن 1395, 22:38 عصر
با سلام خدمت همه عزیزان امیدوارم مدیران این رو پاک نکنن چون این مورد یکی از دغدغه های اکثر برنامه نویسان هست
من طی سالهایی که برنامه نویسی کار کردم به شدت به سی شارپ و asp.net وفادار بودم چون واقعا علاقه داشتم مخصوصا برنامه نویسی دسکتاپ اما در واقع مشکلات زیادی در راه یک برنامه نویس مستقل وجود دارد الان با اومدن بحث گوشی های هوشمند اکثر افراد تمایل دارن کارهاشون رو در گوشی انجام بدن و کمتر سراغ سیستم میرن شاید برخی از دوستان بگن اگر فردی حرفه ای باشه به وفور کار هست اما این دوستان در نظر داشته باشن که گرفتن یک کار برای یک فرد بسیار مشکل هست و خب صدالبته که یک فرد نمی تونه چند سال از عمرش رو بزاره برای یک برنامه خاص که در آخر هم ممکنه نتیجه نداشته باشه از اونایی که واقعا حرفهای هستن سوال می کنم واقعا چه باید کرد اینم بگم من تو زبان های دیگه هم کار کردم اما میگم علاقه شدیدم به بحث برنامه نویسی ویندوز هست ولی این اواخر دیگه کم کم دارم به فکر کوچ دائم می افتم روی زبان دیگر

reza_ali202000
شنبه 16 بهمن 1395, 22:55 عصر
سلام دوست عزیز
معمولا شرکتهایی مثل ماکروسافت محققین ماهر زیاد دارن. شک نکنید که ماکروسافت هم به همین نتیجه رسیده مخصوصا توی کشورهای پیشرفته.
من فکر میکنم کم کم ماکروسافت بدون از دست دادن کاربرانش رو به وب سوق پیدا میکنه. اتفاقا توی اینکه ریزش کاربر براش به وجود نیاد تبحر ویژه ای داره. احساس میکنم کاری کنه که برنامه نویسی وینفرم رو جوری پیاده کنه که بشه خروجی وب هم ازش گرفت.
همونطوری که الان دارن روی مولتی پلت فرم شدن ویژوال کار میکنه اینم بعید نیست.

abdullah20
پنج شنبه 21 بهمن 1395, 10:54 صبح
سلام
میشه بگید منظورتون از اینکه اکثرا میخوان همه کارهاشون را روی موبایل انجام بدن چیه؟
ببینید هر چیزی جای خودش
همه کارها را نمیشه با گوشی انجام داد و نیازی هم نیست به صورت وب سایت باشه
مثلا همین تلگرام هم روی موبایل میشه ازش استفاده کرد هم روی کامپیوتر
مثلا خود بنده خیلی جاها نمیتونم با نسخه موبایل کارام را انجام بدم و حتما باید نسخه دسکتاپ اون باشه(نکه نشه ولی با نسخه دسکتاپ راحت تر هستش)
و خیلی از کارها و نرم افزارهای دیگه حتما باید ب صورت دسکتاپ باشن
در کل اینطور نیست ک فکر میکنید
هم موبایل هم وب هم دسکتاپ همگی مورد نیار کاربران می باشند و همیشه هستند