PDA

View Full Version : سوال: نحوه ارتباط با Stimulsoft.Report از طریق کد نویسی

gilsoft
دوشنبه 09 اسفند 1395, 19:22 عصر
سلام دوستان

همانطور که در امضاء من عرض کردم: به هیچ عنوان از طریق پیام خصوصی به سوالات پاسخ داده نمی‌شود.

یکی از عزیران از طریق "پیام خصوصی" سئوالی رو پرسیدند که من عیناً در زیر عنوان می‌کنم:

درخواست راهنمایی

سلام
ممنون میشم راهنمایی کنید
من می خوام ی ریپورت درست کنم با استیمول
ولی نحوه ارتباط میخوام از طریق کد برنامه نویسی باشه و از ویزارد استفاده نکنم

کلا چیطور در vb.net
تنظیمات مربوط به کانکشن استیمول انجام بدم
من ی جدول بنام ttt دارام با 5 فیلد a1 ,a2 ,a3,a4,a5 اینها رو در دیتاگرید هم نشون میدم حالا میخوام بفرستم توی ریپورت ولی نمی خوام تنظیمات ریپورت از طریق ویزارد باشه میخوام توی محیط برنامه نویسی و با کد نویسی ارتباط بدم میتونین کمک کنین؟
البته من مبتدی هستم

حالا سئوال من از این دوست عزیز اینه که: کانکت شدن و اجرای (نمایش) گزارش رو میخوای کدنویسی کنی یا کلاٌ طراحی گزارش رو با کدنویسی انجام بدی ؟ :متفکر:

hrj1981
دوشنبه 09 اسفند 1395, 20:47 عصر
با درود و همچنین با اجازه از اساتید
به نظر من فلسفه ایجاد نرم افزارهای گزارش ساز ساختن گزارش ها به صورت سریع ، تمیز و در قالب یک چارچوب مشخص هستش ، چون با نوشتن کد طراحی گزارش در خود برنامه وقت خیلی زیادی باید صرف بشه و مطمئنا نتیجه دلخواه بدست نمیاد و اگرم هم بیاد به میزان وقت و انرژی که برنامه نویس صرف اون میکنه نمی ارزه
برای پاسخ این دوست عزیزمون فکر کنم منظورش قسمت اول پاسخ شما بوده

چینی ساز
یک شنبه 06 فروردین 1396, 10:45 صبح
سلام دوستان

همانطور که در امضاء من عرض کردم: به هیچ عنوان از طریق پیام خصوصی به سوالات پاسخ داده نمی‌شود.

یکی از عزیران از طریق "پیام خصوصی" سئوالی رو پرسیدند که من عیناً در زیر عنوان می‌کنم:

حالا سئوال من از این دوست عزیز اینه که: کانکت شدن و اجرای (نمایش) گزارش رو میخوای کدنویسی کنی یا کلاٌ طراحی گزارش رو با کدنویسی انجام بدی ؟ :متفکر:

سلام
ممنون از پاسخ شما
من کانکت شدن و اجرای (نمایش) رو میخوام ( یعنی تعریف بانک و جدول ).
البته اگه شما استاد گرامی بتونی با ی نمونه هر دو تا رو توضیح بدین که ممنون میشم
و حتی دوستان مبتدی دیگر مثل بنده هم میتونن استفاده کنند
البته ترجیحا بانک اکسس
با تشکر

چینی ساز
یک شنبه 06 فروردین 1396, 10:47 صبح
با درود و همچنین با اجازه از اساتید
به نظر من فلسفه ایجاد نرم افزارهای گزارش ساز ساختن گزارش ها به صورت سریع ، تمیز و در قالب یک چارچوب مشخص هستش ، چون با نوشتن کد طراحی گزارش در خود برنامه وقت خیلی زیادی باید صرف بشه و مطمئنا نتیجه دلخواه بدست نمیاد و اگرم هم بیاد به میزان وقت و انرژی که برنامه نویس صرف اون میکنه نمی ارزه
برای پاسخ این دوست عزیزمون فکر کنم منظورش قسمت اول پاسخ شما بوده
سلام دقیقا همینجور هست