PDA

View Full Version : طریقه اجرای برنامه های دارای گزارش گیری با crystal reports بدون نصب crystal reports

amirhkh
شنبه 08 مهر 1385, 12:00 عصر
با سلام خدمت Developer های عزیز

من یه برنامه نوشتم که گزارش گیریش با crystal reports هستش . وقتی برنامه رو به یه کامپیوتر دیگه می برم با این که framework 2 هم روش نصبه برنامه اجرا نمیشه -- من فکر می کنم که باید برنامه ی crystal reports هم روش نصب شده یا از طریق سی دی های دات نت 2005 crystal reports رو نصب کنم تا اجرا بشه ,,,, ولی نمی خوام این کارو بکنم و نمی خوام برنامم واسه اجرا به یه نرم افزار جانبی احتیاج داشته باشه ......

لطفا راهنماییم کنید .... ممنون

In_Chan_Nafar
شنبه 08 مهر 1385, 23:15 عصر
با سلام
شما می تونید از Merge Module های مرتبط هنگام ساخت setup استفاده کنی. ما از InstallShield استفاده کردیم و مشکلی پیش نیومده.
موفق باشی.

amirhkh
یک شنبه 09 مهر 1385, 10:11 صبح
دستت درد نکنه من چند تا فایل merge module از اینترنت گرفتم .. اگه بخوام اینها رو اجرایی کنم یعنی به MSI تبدیل کنم چه کار باید بکنم

با تشکر

reza_rad
دوشنبه 10 مهر 1385, 12:06 عصر
جستجو می کردید پیدا میشد...
شما باید برای برنامه توی ست آپ بسازید و merge module ها رو اونجا اضافه کنید.
لطفا جستجو کنید.

amirhkh
یک شنبه 05 آذر 1385, 09:53 صبح
واقعا از راهنماییتون ممنونم :لبخندساده:

Mrs.Net
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 10:36 صبح
حالا این merge module فایل نصب جداگانه ندارند که احتیاج به setup ساختن نباشه؟ کسی اسم فایلهارو میدونه؟
با چی setup میسازید؟ با خود vs.net یا با یه برنامه ی free

sm
چهارشنبه 15 فروردین 1386, 12:57 عصر
لیست merge moduleها رو بگردین توی همین بخش پیدا می کنین
یکبار امتحان کردم نشد و حتما باید ستاپ بسازین تا کریستال کامل اجرا بشه
برای ساختن Setup هم سلیقه ای هست. یکی با خود دات نت حال میکنه... یکی با Install shield و ...
برنامه های مختلف دیگه ای هم هست ... اما فکر کنم Install Shield از همشون قوی تر و کامل تر باشه

موفق باشین

vb341
پنج شنبه 16 فروردین 1386, 12:25 عصر
یه ستاپ با اینستال شیلد 12 بسازی همه چی حله

Neda_Bagheri
شنبه 09 تیر 1386, 10:31 صبح
در install shield12 برای نصب DOt net framework2 هیچ چیزی وجود نداره اون رو چه کار کنم ؟ و برای Cryystall دقیقا چه گزینه ای رو انتخاب کنم ؟

sm
شنبه 09 تیر 1386, 11:04 صبح
با install shield که نمیدونم اما خود دات نت یه Setupساز خوب داره
کافیه یه پروژه از نوع Setup اضافه کنین و توی اون قسمت بگین که Framework , crystall رو اضافه کنه
خیلی سادهه!

موفق باشید

VisualStudio
شنبه 09 تیر 1386, 14:59 عصر
کافیه یه پروژه از نوع Setup اضافه کنین و توی اون قسمت بگین که Framework , crystall رو اضافه کنه
در کدام قسمت
در ضمن merge moduleها را از کجا پیدا کنم
من از Wise Installation استفاده می کنم خودش قسمت داره برای اضافه کردن Crystal فقط باید ورژن را انتاخی کنی من چه ورژنی را انتخاب کنم از Crystal خود دات نت 2005 استفاده می کنم

sm
یک شنبه 10 تیر 1386, 06:59 صبح
Merged Moduleها رو که میتونین از آدرس زیر ببینین و بردارین.
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=50123

موفق باشید

VisualStudio
شنبه 16 تیر 1386, 13:53 عصر
من از Wise Installation استفاده می کنم خودش قسمت داره برای اضافه کردن Crystal فقط باید ورژن را انتاخی کنی من چه ورژنی را انتخاب کنم از Crystal خود دات نت 2005 استفاده می کنم

می تونید این سوالم را پاسخ دهید