PDA

View Full Version : تالار "چی رو چی ترجمه کنیم؟"

pooyanm
شنبه 08 مهر 1385, 18:15 عصر
سلام
آیا تالار "چی رو چی ترجمه کنیم؟" به زودی (ظرف چند روز تا یکی دو هفته) باز خواهد گشت؟

hariva
یک شنبه 09 مهر 1385, 01:15 صبح
سلام
آیا تالار "چی رو چی ترجمه کنیم؟" به زودی (ظرف چند روز تا یکی دو هفته) باز خواهد گشت؟

سوال من هم همینه ؟

Inprise
یک شنبه 09 مهر 1385, 04:55 صبح
"اونکه رفته دیگه هیچوقت نمیاد "

pooyanm
یک شنبه 09 مهر 1385, 22:56 عصر
آیا این امکان هست که یکی دو تاپیک را به درخواست ما به بخش های کمی تا قسمتی مربوط انتقال بدید تا در بخش های دیگه ادامه بدیم؟

M-Gheibi
دوشنبه 10 مهر 1385, 07:43 صبح
آیا این امکان هست که یکی دو تاپیک را به درخواست ما به بخش های کمی تا قسمتی مربوط انتقال بدید تا در بخش های دیگه ادامه بدیم؟
مسلماً اگه گفتگویی ارزش بحث داشته باشه ( و ارتباط متطقی بین موضوع مورد بحث در آنها با یکی از بخشهای باقیمانده پیدا شود ) حتماً اینکار رو خواهیم کرد.

Mahyaa
دوشنبه 10 مهر 1385, 09:54 صبح
مسلماً اگه گفتگویی ارزش بحث داشته باشه ( و ارتباط متطقی بین موضوع مورد بحث در آنها با یکی از بخشهای باقیمانده پیدا شود ) حتماً اینکار رو خواهیم کرد.

در بخش Open Source هم چند مطلب خوب وجود داشت که اتفاقا بعضی هاش هم گفتگوی مهم شده بود . یکیش همون تاپیکی بود که Mohammad_Mnt شروع کرده بود و بحث بسیار خوب و مفیدی شده بود . (لزوم Open Source بودن یا یک چیزی شبیه به این ) .
:)
ممنون

omid_Ahmadi
دوشنبه 10 مهر 1385, 11:02 صبح
یکیش همون تاپیکی بود که Mohammad_Mnt شروع کرده بود و بحث بسیار خوب و مفیدی شده بود . (لزوم Open Source بودن یا یک چیزی شبیه به این ) .

این تاپیک تاپیک خیلی خوبی بود، اتفاقا چند روز پیش دنبالش میگشتم، اما نتونستم پیداش کنم، اگر تاپیکهایی مثل اون ادامه پیدا کنن خیلی خوب میشه.

ramin_rp
دوشنبه 10 مهر 1385, 14:15 عصر
اره تاپیک خیلی خوبی بود

pooyanm
جمعه 21 مهر 1385, 02:42 صبح
من توی گوگل دنبال یه انجمن تخصصی برای "ترجمه" گشتم ولی چیزی پیدا نکردم آیا کسی چنین انجمن یا گروهی سراغ داره؟