PDA

View Full Version : همکاری در ساخت برنامه در بخش گردشگری

sokotman
سه شنبه 15 فروردین 1396, 09:30 صبح
با سلام، دوستان عزیز هم به نوعی این سوال درخواست همکاری هستش و درخواست مشاوره دادن به بنده،
بنده چون خودم برنامه نویس نیستم ولی ایده کار دارم برای برنامه نویسی، ایده بنده در بخش گردشگری هستش برای استان مازندران،این ایده هم کمی سنگینه و هم زمان بر،از دوستان برنامه نویس اندروید کسی هستن که تمایل داشته باشه به صورت مشارکتی و تیمی با هم کار کنیم و این ایده رو عملی کنیم؟ کسی اگه از دوستان تمایل و وقتش روداره به بنده پیتم یا ایمیل بده تا با هم حرف بزنیم و به طور کامل براش توضیح بدم،
موضوع بعدی اینکه به نظر دوستان وارد شدن تو این دست برنامه خوبه یا نه؟ جواب میگیره؟ توجه کنید برای فروش منظورمه
ممنون یا علی

بهزاد اندیشمند
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396, 11:13 صبح
با سلام، دوستان عزیز هم به نوعی این سوال درخواست همکاری هستش و درخواست مشاوره دادن به بنده،
بنده چون خودم برنامه نویس نیستم ولی ایده کار دارم برای برنامه نویسی، ایده بنده در بخش گردشگری هستش برای استان مازندران،این ایده هم کمی سنگینه و هم زمان بر،از دوستان برنامه نویس اندروید کسی هستن که تمایل داشته باشه به صورت مشارکتی و تیمی با هم کار کنیم و این ایده رو عملی کنیم؟ کسی اگه از دوستان تمایل و وقتش روداره به بنده پیتم یا ایمیل بده تا با هم حرف بزنیم و به طور کامل براش توضیح بدم،
موضوع بعدی اینکه به نظر دوستان وارد شدن تو این دست برنامه خوبه یا نه؟ جواب میگیره؟ توجه کنید برای فروش منظورمه
ممنون یا علی

یک نکته بگم امیدوارم ک کمکی کرده باشم
توی کسب و کار ها ایده خیلی مهم نیست . چیزی که مهمه هماهنگی یک سری عوامل با هم هست
یعنی ممکنه یه ایده خوب رو یه نفر بصورت بد اجرا کنه ک هیچ موفقیتی نصیبش نشه . برعکس ممکنه یک نفر یک ایده بسیار معمولی و تکراری رو بصورت قوی اجرا کنه

عواملی ک باید بهشون توجه بشه . کیفیت کار و استاندارد انجام دادن برنامه نویس هست . بازاریابی مناسب.انتخاب مدل درامدی مناسب .توجه به نیاز عمده یا گروه خاصی از مردم(خیلی از اپلیکیشن ها و کسب کار ها شکست میخورن چون محصولی میسازن که مشتری نداره!)