PDA

View Full Version : سوال در مورد Microsoft Visual Studio .NET

mahdi_o
پنج شنبه 13 مهر 1385, 13:29 عصر
سلام خدمت همه عزیزان
من چندروز پیش Microsoft Visual Studio .NET 2003
رو نصب کرده بودم
حالا یه سی دی به دستم رسیده به نام
Microsoft Visual Studio 2005

می خوام بدونم اینها چه فرقی باهم دارند؟؟؟؟؟؟
چون توی این برنامه .NET رو ننوشته!!
ولی تو راهنمای نصب Microsoft Visual Studio 2005

Uninstalling Previous Versions of Visual Studio 2005
If you have installed previous versions of Visual Studio 2005, such as Beta 2 or Community Technical Preview (CTP) builds of Visual Studio Team Suite, Visual Studio Standard or Visual Studio Professional, then you must uninstall in the exact order shown below before beginning to install any version of Visual Studio 2005:
1. Go to the Control Panel and launch Add/Remove Programs
2. Remove "Microsoft SQL Server 2005 Express Edition"
3. Remove "Microsoft SQL Server 2005 Tools Express Edition"
4. Remove "Microsoft SQL Native Client"
5. Remove "Microsoft Visual Studio 64bit Prerequisites Beta" (This step is needed only if Visual Studio is installed on a 64-bit machine)
6. Remove "Microsoft Visual Studio Tools for Office System 2005 Runtime Language Pack" (This step is not needed if you have only the English Edition)
7. Remove "Microsoft Visual Studio Tools for Office System 2005 Runtime Beta"
8. Remove "Microsoft Device Emulator 1.0 Beta"
9. Remove "Microsoft .NET Compact Framework 2.0 Beta"
10. Remove "Microsoft .NET Compact Framework 1.0"
11. Remove "Microsoft Visual Studio 2005 Professional" or other related IDE installs such as (Visual Studio Professional/Standard/Enterprise Architect/Team Suite, etc.)
12. Remove "Microsoft Document Explorer 2005 Language Pack" (This step is not needed if you have only the English Edition)
13. Remove "Microsoft Document Explorer 2005" (This step is needed for post-Beta2 builds)
14. Remove "Microsoft SQL Mobile 2005 Development Tools"
15. Remove "Microsoft 64-bit SDK" (This step is only needed if Visual Studio is installed on a 64-bit machine)
16. Remove "Microsoft Visual Studio 2005 Remote Debugger (x64)" (This step is needed only if Visual Studio is installed on a 64-bit machine)
17. Remove "Microsoft MDAC 2.8 SP1" (This step is needed only if you are running Windows 2000)
18. Remove "Microsoft MSXML 6 SDK and Parser"
19. Remove "Microsoft Visual J# .NET Redistributable 2.0 Beta Language Pack" (This step is not needed if you have only the English Edition)
20. Remove "Microsoft Visual J# Redistributable Package 2.0 Beta"
21. Ensure all Visual Studio 2005 products have been removed from your system
22. Remove "Microsoft .NET Framework 2.0 Beta Language pack" (This step is not needed if you have only the English Edition)
23. Remove "Microsoft .NET Framework 2.0 Beta"

یعنی منظورم اینه که توی این راهنما گفته که بعضی موارد از .NET ها رو هم باید
پاک کنیم!
اگه می شه راهنمایی کنید

یه سوال دیگه هم دارم
اصلا Microsoft Visual Studio .NET 2005 وجود داره یا نه؟؟
یا اینکه Microsoft Visual Studio .NET 2003 همون آخرین ورژن هستش!

و سوال آخر
این MSDN library را باید از کجا تهیه کردش!!!!!

با تشکر

siavashr
پنج شنبه 13 مهر 1385, 15:56 عصر
سلام.
راستش در مورد سوالات اولی شما جوابی ندارم چون من در سی شارپ تازه کار هستم و نمیدونم چه فرقی بین 2003 و 2005هست .
اما در مورد اینکه آیا ورژن 2005 واقعا وجود دارد باید بگم بله وجود دارد و الان هم روی دستگاه من و خیلی دیگر از دوستان وجود دارد (اگر در انجمن جستجو کنید حتی انجمن مخصوص به پاسخگوئی ن را نیز خواهیدیافت .)
در مورد سوال msdn را از کجا باید تهیه کرد؟. باید بگم که اگر کل برنامه ویژوال استودیو 2005 رو تهیه کرده باشید حتما در همان پکیج موجود میباشد و بعد از اینستال کامل ویژوال استودیو باید اقدام به نصب mdn کند .
راستش نمیدونم در ایران چه نوع کپی هائی از ویژوال استودیو میتوان پیدا کرد اما توجه کنید که ویژوال استودیو 2005 تقریبا 2.8 گیگ میباشد (قبل از اینستال) که این شامل msdn هم میشود .
باز اگر دوستان توضیحی در این مورد دارند من هم مشتاقم بدونم.

با تشکر
سیاوش راد

احمد سامعی
پنج شنبه 13 مهر 1385, 16:43 عصر
دورد و صد بدرود بر مردمان ایران زمین

تا جایی که من فهمیدم و شنیدم به خاطر مشکلات خیلی زیادی که دات نت 2003 داشته برای ماکروسایف برای اینکه از رده خارجش کنه این طور 2005 رو تنظیم کرده

پایدار باشید

RezaJP
پنج شنبه 13 مهر 1385, 21:47 عصر
شما می خواهید دات نت 2005 یا همون Visual Studio 2005 رو دوباره نصب کنید چون من 2005 رو با 2003 دارم و مشکلی هم ندارم

mehrzad007
پنج شنبه 13 مهر 1385, 22:55 عصر
ویژوال استودیو دات نت 2003 و دات نت 2005 این اسم اون چیزاییه که شما در اختیار دارین .فرق این دو( علاوه بر ورژن و چیزهایی جزیی و کلی دیگر) اینه که 2005 از دات نت 2فریم ورک و ویژوال استودیو 2003 از 1.؟ دات نت فریم ورک استفاده می کنن .
"فهمیدم و شنیدم به خاطر مشکلات خیلی زیادی که دات نت 2003 داشته برای ماکروسایف برای اینکه از رده خارجش کنه این طور 2005 رو تنظیم کرده "
دات نت 2003 یک نسخه پایدار از سری دات نت است . با کم ترنی مشکل .

احمد سامعی
جمعه 14 مهر 1385, 00:13 صبح
با کم ترنی مشکل .

امشاءالله........:قهقهه: :قهقهه: :قهقهه:
حداقل از ++C شش که بهتر سرس برنامه رو نمی خوره و یهو غیب نمی شه .....:گیج: :گیج: :گیج: :شیطان: :شیطان: :شیطان:

mahdi_o
جمعه 14 مهر 1385, 10:25 صبح
خوب پس دستان عزیز
من آخرش نفهمیدم
پس این 2005 همون نسخه جدید دات نت هستش دیگه؟؟؟؟؟

mehrzad007
جمعه 14 مهر 1385, 10:33 صبح
حداقل از ++C شش که بهتر سرس برنامه رو نمی خوره و یهو غیب نمی شه .....:گیج: :گیج:

آها اون مشکلو دارین؟ خوب از اول بگو . یوزر برنامه تو عوض کن همه چی درست میشه !
پس این 2005 همون نسخه جدید دات نت هستش دیگه؟؟؟؟؟ بععععععععععععععله

mahdi_o
یک شنبه 16 مهر 1385, 20:42 عصر
حداقل از ++C شش که بهتر سرس برنامه رو نمی خوره و یهو غیب نمی شه .....:گیج: :گیج:

آها اون مشکلو دارین؟ خوب از اول بگو . یوزر برنامه تو عوض کن همه چی درست میشه !
پس این 2005 همون نسخه جدید دات نت هستش دیگه؟؟؟؟؟ بععععععععععععععله

پس چرا دیگه توی اسم برنامه از .net استفاده نمی شه؟؟؟

mahdi_o
دوشنبه 01 آبان 1385, 14:27 عصر
دوستان عزیز چی شدش؟؟
کسی نمی دونه چرا دیگه از نام .net استفاده نشده؟؟؟

mahdi_negahi
دوشنبه 01 آبان 1385, 21:10 عصر
تا جایی که من فهمیدم و شنیدم به خاطر مشکلات خیلی زیادی که دات نت 2003 داشته برای ماکروسایف برای اینکه از رده خارجش کنه این طور 2005 رو تنظیم کرده

دوست من معیار شما چیست آیا نسخه کرک شده 1000 تومانی یا نسخه رجیستر شده 2000 دلاری
درضمن ماکروسافت سرویس پکی منتشر کرده که اگر میخواست دات نت 1 را از دور خارج کند هیچ گاه این کار را نمیکرد
اینم آدرس سرویس پک:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=69D2219F-CE82-46A5-8AEC-072BD4BB955E&displaylang=en

می خوام بدونم اینها چه فرقی باهم دارند؟؟؟؟؟؟

سوال شما این است که بپرسی BMW X5 با BMW 2002 چه فرقی میکند در سی شارپ بسیار چیزهایی اضافه شده برای درکتان بنده چندین فصل از یک کتاب را در اینجا میگذارم غالب بر 147 صفحه است فقط در تغییرات OOP سی شارپ 2005 حال از ابزارهای تست و آنالیز و تولید کد خود VS2005 میگزریم و یا اینکه از کنترل های تنبل کننده ای که در آن موجود است