PDA

View Full Version : بهم ریختن سطرها در چاپ و حالت preview

shahryari
پنج شنبه 25 خرداد 1396, 12:39 عصر
سلام دوستان با توجه به شکلها، چطوری میتونم مشکلو حل کنم؟
145496

درچاپ واقعی:
145497
با تشکر

لازم به توضیح است که گزینه های CanGrow و CanShrink و growToHight در تکست فیلدها فعال شده، ینی چنانچنه در حال پریویو دوسطری و حالت رپ باشد، در چاپ نیز صحیح است، مشکلی زمانی است که طبق تصویر اول صحیح و درچاپ دچار مشکل میشود

رامین مرادی
پنج شنبه 25 خرداد 1396, 13:18 عصر
دوست عزیز سایز کاغذ در گزارش رو هم چک کن.:متفکر: مطمئن باش ببین روی لتر تنظیم نیست.

ژیار رحیمی
پنج شنبه 25 خرداد 1396, 16:40 عصر
مشکل تنظیمات TextBox در گزارش هست. روی TextBox کلیک سمت راست، سپس از منوی نمایان شده تیک های Word Wrap ، Can Shrink وCan Breakرو بردار

shahryari
شنبه 27 خرداد 1396, 12:44 عصر
دوست عزیز سایز کاغذ در گزارش رو هم چک کن.:متفکر: مطمئن باش ببین روی لتر تنظیم نیست.
چک کردم درسته و لی بازم اونجوریه :افسرده:

مشکل تنظیمات TextBox در گزارش هست. روی TextBox کلیک سمت راست، سپس از منوی نمایان شده تیک های Word Wrap ، Can Shrink وCan Breakرو بردار

WORD WRAP رو نمیتونم غیرفعال کنم، چون در صورت داشتن شرح بیشتر چند خطی نمیشه، ولی مابقی غیر فعاله
توجه داشته باشید که : چنانچنه در حال پریویو دوسطری و حالت رپ باشد، در چاپ نیز صحیح است، مشکلی زمانی است که طبق تصویر اول یک خطی، و درچاپ دچار مشکل میشود

ژیار رحیمی
شنبه 27 خرداد 1396, 19:24 عصر
از عرض ستون های دیگه کم کن به ستون شرح اضافه کن یه خرده ستون ردیف و تعداد رو کم کنی(تغییر فونت) و به ستون شرح اضافه کتی مشکلت حل میشه.