PDA

View Full Version : خواندن اطلاعات از کارت ساعت

mehdi_mohamadi
شنبه 15 مهر 1385, 07:07 صبح
اگر کسی در این مورد کامپوننت یا سورس داره ممنون می شم.

mehdi_mohamadi
دوشنبه 17 مهر 1385, 11:34 صبح
به نظر شما سورس یا کامپوننت این روش را نمی شه از مکانهایی که نمایندگی فروش ساعتهای کارت زنی هستند تهیه کرد؟

mzjahromi
دوشنبه 17 مهر 1385, 11:36 صبح
قبلا یه سوال در این مورد دیده بودم
اگه اشتباهد نکنم توی بخش VB بود(ولی مطمئن نیستم)
یه جستجو بکنید

champion
دوشنبه 17 مهر 1385, 21:03 عصر
دوست عزیزم سلام
من در این مورد تجربه خوبی دارم تمام کارتهای ساعت خوان خروجی خود را در یک دیتا بیس مثل اکسس یا اکسل و یا یذب میریزند فقط کافیست فرمت و نوع فیلدها را از شرکت سازنده درخواست کنید و بعد به سادگی مثلا از طریق Ado به ان وصل شده و اطلاعات مورد نیاز خود را استخراج کنید اگه به راهنمایی بیشتری احتیاج داشتید خبرم کنید خوشحال میشم کمک کنم

mehdi_mohamadi
سه شنبه 18 مهر 1385, 06:59 صبح
دوست عزیزم سلام
من در این مورد تجربه خوبی دارم تمام کارتهای ساعت خوان خروجی خود را در یک دیتا بیس مثل اکسس یا اکسل و یا یذب میریزند فقط کافیست فرمت و نوع فیلدها را از شرکت سازنده درخواست کنید و بعد به سادگی مثلا از طریق Ado به ان وصل شده و اطلاعات مورد نیاز خود را استخراج کنید اگه به راهنمایی بیشتری احتیاج داشتید خبرم کنید خوشحال میشم کمک کنم

از اون طریق می شه این کار رو انجام داد ولی من می خوام از طریق برنامه خودم اطلاعات را از ساعت بخونم

champion
سه شنبه 18 مهر 1385, 20:06 عصر
من متوجه نمیشم برنامه شما چی هست ؟ خب شما فرمت بانک و نیاز خودتون رو مشخص میکنید بعد توی برنامه خودتون میخونیدش کارت ساعت خوان به شما یک خروجی با یکی از فرمتهای بالا رو میده حتی اگه فرمت خاصی هم بخواهید میتونید ازشون درخواست کنید که فرمت شما رو هم پشتیبانی کنند دوست عزیزم اگه درست نتونستم راهنمایی کنم یا اشتباه گفتم حتما کارتون رو اشتباه متوجه شدم لطفا نوع برنامه و کار خودتون رو دقیق تر توضیح بدین

mehdi_mohamadi
چهارشنبه 19 مهر 1385, 07:08 صبح
ببنید من می خوام یه برنامه با دلفی و sql server بنویسم که این برنامه کاملا" مستقل بوده و خود برنامه بتونه از پورت خروجی ساعت کارت زنی اطلاعات را بگیره بدون نیاز به یه برنامه دیگه.
امیدوارم تونسته باشم منظورم را کاملا" تشریح کرده باشم.

mzjahromi
چهارشنبه 19 مهر 1385, 07:11 صبح
منظورتون واضحه جوابها هم واضحه
شاید شما منظور دوستمون رو متوجه نمی شید
یا اینکه باید مشخصات فنی یک دستگاه کارت ساعت رو مطالعه کنید
شما نیاز دارید که اطلاعات رو از یه جائی بخونید. چه فرقی میکنه از خود دستگاه یا از بانک تازه اینطوری اگر وقتی کسی کارت میکشه برنامه تون اجرا نبود هم مشکلی پیش نمیاد. و اطلاعاتتون از دست نمیره

mehdi_mohamadi
چهارشنبه 19 مهر 1385, 07:35 صبح
از راهنماییتون متشکرم. ولی اگه این روش رو پیدا کردم حتما" به اطلاع دوستان میرسونم.

gbg
جمعه 21 مهر 1385, 14:35 عصر
از دستگاه کدوم شرکت می خوای بخونی؟

saeed_rezaee
یک شنبه 30 مهر 1385, 17:24 عصر
سلام.
معمولا شرکتهای سازنده خودشون فایل dll مخصوص این کار رو ارائه می‌دهند.
مثلا شرکت سازنده کارت ساعتهای PW1000, PW1100, ... (فکر کنم دنیاس پردازش) این dll رو داره ولی فروشیه.
در مورد بقیه هم احتمالا همینطور باشه.

soroush_vs
دوشنبه 01 آبان 1385, 13:26 عصر
فکر میکنم منظورشون اینه که مثل اسکنر کالا رفتار بشه