PDA

View Full Version : پرداخت درون برنامه ای در React Native

Strange72
سه شنبه 13 تیر 1396, 17:11 عصر
من میخوام روی یک اپ اندروید کار کنم و قصد دارم بهش پرداخت درون برنامه ای هم اضافه کنم ولی راهش رو نمیدونم. توی سایت Github هم یک بسته ای به اسم React Native Billing دیدم که برای همین ساخته شده ولی از توضیحش چیزی سردرنیاوردم و مطمئن نیستم که با این روش برای من کار می کنه یا نه (چون میخوام از درگاه داخل کشور مثل آسان پرداخت استفاده کنم). اگه راهشو میدونید لطفا با توضیح کامل راهنماییم کتید.

Ardeshir81
جمعه 03 آذر 1396, 00:12 صبح
درگاه های پرداخت روندشون اینه که :
- همه شون یه فایل راهنما دارن
- مشتری(کاربر) شما خریداشو انجام میده . (سفارششو میده)
- شما فاکتورتو میسازی و اطلاعاتشو میفرستی برای درگاه پرداخت
- درگاه پرداخت یه token میسازه اونو در جواب میده بهت
- از اون token استفاده میکنی که کاربرو به درگاه پرداخت منتقل کنی
- روی درگاه پرداختی که گرفتی تنظیم میکنی بعد از هر پرداخت موفق کاربر به کجا فرستاده بشه (که معمولن یکی از صفحات وبسایتته، ولی از سمت سرورت اومده اونجا) (این که از سمت سرور اومده اونجا به معنی اینه که اطلاعات از بانک اول رفته به سرور،‌توی سرور ذخیره شده، و مثلن اجازه ی دانلود یک فایل خریداری شده به user مورد نظر داده شده)
-بعد اینکه کاربر میاد اون صفحه (که معمولن با توجه به پیامی که از درگاه پرداخت داده شده) یه مسیجی میبینه که «پرداخت شما با موفقیت انجام شد» یا ...

این که framework ها و library ها برای پرداخت درون برنامه ای کار میکنن،‌ مطمین نیستم، ممکنه بعضیاشون باشن که هدفشون راحت تر کردن فرآینده و مهم نیست رو کدوم درگاه پرداخت استفاده بشه. ولی معمولن اینطوریه که راهنمای درگاه های پرداخت یه راهنمای کامله و خیلی هم آسون.

mahdieshi
دوشنبه 21 خرداد 1397, 12:14 عصر
سلام.برای پرداخت درون برنامه ای بازار از کتابخونه react-native-cafebazar باید استفاده کنی که آموزشش به صورت فارسی در سایت reactapp.ir هست.
لینک:
http://reactapp.ir/courses/دوره-های-آموزشی/پرداخت-درون-برنامه-ای-بازار-در-react-native/