PDA

View Full Version : مشکل در ذخیره اطلاعات در دیتابیس database.SaveChanges

Ati.73
دوشنبه 23 مرداد 1396, 14:15 عصر
سلام دوستان من دارم روی یه برنامه فروش و انبارداری کار میکنم(Entity Framework هست و با استفاده از wpf) ولی توی افزودن مورد جدید و ذخیره اطلاعات توی دیتابیس مشکل دارم به صورتیکه روی database.SaveChanges(); این ارور زیر رو میده

An exception of type 'System.Data.Entity.Infrastructure.DbUpdateExcepti on' occurred in EntityFramework.dll but was not handled in user code

Additional information: Error retrieving values from ObjectStateEntry. See inner exception for details.

146075

RIG000
دوشنبه 23 مرداد 1396, 18:14 عصر
در داخل کادر View Detail رو بزن .. بعدش میری داخلش. که یه innner exaption هست اگر null نبود بزن بازش کن ... انقدر برو داخل اگر نال نبود تا نا رو ببینی ممکن هست از اول نال باشه یا چند کادر تو در تو رو بری داخل... که زیر این innereecption یک message هست. اون ارور رو بزار.

Ati.73
دوشنبه 23 مرداد 1396, 19:42 عصر
در داخل کادر View Detail رو بزن .. بعدش میری داخلش. که یه innner exaption هست اگر null نبود بزن بازش کن ... انقدر برو داخل اگر نال نبود تا نا رو ببینی ممکن هست از اول نال باشه یا چند کادر تو در تو رو بری داخل... که زیر این innereecption یک message هست. اون ارور رو بزار.

اینجا یعنی؟ 146085

RIG000
دوشنبه 23 مرداد 1396, 20:02 عصر
بله . بازم توش یه innerexception هست... اون رو هم برو داخل ... انقدر پیشبرو تا به اخرین message زیر innerexception هست برسی... در صورتی که به اخرین innerexception برسی نشوته null و زیرش اون message‌رو بزار...
innerexception بخاطر این انقدر تو میری تا بدونی که mesage که داده به ریز ترین شکل اون خطا رو بهت میگه