PDA

View Full Version : انتقال مسقیم با ftp

sokoot67
پنج شنبه 16 آذر 1396, 12:22 عصر
سلام بنده دو هاست دارم
یکی هاست اصلی کدهام یکی هاست دانلود

و امدم از طریق ftp هر فایلی که اپلود میشه رو منتقل میکنم روی هاست دانلود

با کد زیر

// connect and login to FTP server $ftp_server = "downloadfile.111.ir"; $ftp_username = 'info@downloadfile.111.ir'; $ftp_userpass = '97lOP0z8dMeca';
$ftp_conn = ftp_connect($ftp_server) or die("Could not connect to $ftp_server"); $login = ftp_login($ftp_conn, $ftp_username, $ftp_userpass);
// upload file if ($login) { echo "login"; } else { echo "no login"; }

$file = "upload/".$_FILES['userImage']['name'];
// upload file if (ftp_put($ftp_conn, $_FILES['userImage']['name'], $file, FTP_ASCII)) { echo "Successfully uploaded $file."; } else { echo "Error uploading $file."; }
// close connection ftp_close($ftp_conn);

}

طبق کد فوق و این کد در تمام سایت های معروف برای انتقال معرفی شده

مشکلی هم نداره و بدرستی منتقل میکنه

اما چند سوال دارم

1- در حال حاضر فایل ابتدا در یک پوشه در هاست اصلی میره بعد منتقل میشه به هاست دانلود میشه کاری کرد اصلا روی هاست اصلی نره و مستقیم به هاست دانلود بره که از هاست اصلی پهنای باندی مصرف نشه؟

2- روی چند هاست تست کردم وقتی 100 در 100 میشه اپلود یک زمانی میبره با توجه به حجم فایل که ظاهرا هاست شروع به اسکن فایل میکنه که خیلی زمان بره هست ولی نمی دونم روی بعضی سایت ها چیکار میکنن تا اپلود صد در صد میشه اکی میده؟

3- یک مشکل دیگه که هست برای فایل های بالای 20 مگ مشکل اپلود دارم با اینکه پشتیبانی میگه ار طریق ftp مجاز هستید تا 10 گیگ همزمان ارسال کنید به نظرتون مشکل چیه ؟

plague
پنج شنبه 16 آذر 1396, 16:38 عصر
1 - نه
2 - اون 100 درصد برای آپلود فایل رو سروره اون زمان اضافه برای انتقال فایل از سرور به ftp هستش , مجبور نیستی همون لحظه فایل رو نتقال بدی با FTP میتونی یه کرون جاب بزاری که فایل ها رو به FTP انتقال بده اینحجوری دیگه کاربر منتظر نمیمونه
3 - تو تنظیمات سرور باید سقف مجاز آپلود رو و حجم POST رو ببری بالا

sokoot67
شنبه 18 آذر 1396, 13:53 عصر
1 - نه
2 - اون 100 درصد برای آپلود فایل رو سروره اون زمان اضافه برای انتقال فایل از سرور به ftp هستش , مجبور نیستی همون لحظه فایل رو نتقال بدی با FTP میتونی یه کرون جاب بزاری که فایل ها رو به FTP انتقال بده اینحجوری دیگه کاربر منتظر نمیمونه
3 - تو تنظیمات سرور باید سقف مجاز آپلود رو و حجم POST رو ببری بالا

هاستینگ بهم گفت امکان اپلود بالای 100 مگ نیست باید از ftp استفاده کنم

خوب وقتی اجازه نمیده بالای 100 مگ ابتدا در هاست اپلود بشه بعد با کرون منتقل کنم
پس مجبورم از همون اول در هاست دانلود اپلود کنم
ولی یک مشکلی که هست من کدهام رو در هاست اصلی نوشتم
و هاست دانلود دیتابیس نداره

چیکار کنم که از طریق هاست اصلی کاربران بتونن در پنل کاربری خودشون فالی اپلود کنن و فایل مستقیم در هاست دانلود بره؟

plague
شنبه 18 آذر 1396, 16:34 عصر
راهش اینه که بری یه vps بگیری بجای هاست اشتراکی تا محدودیت آپلود نداشته باشی