PDA

View Full Version : دلایل استفاده نکردن از امکان جستجوی تالار

yasak5
سه شنبه 25 مهر 1385, 00:29 صبح
سلام،
فکر می کنم که بیش 60 درصد بحث های جدید بدون استفاده از امکان سرچ و پیدا کردن اینکه قبلا اصلا مبحثی با این موضوع مطرح شده یا نه ایجاد می شه.
جالبه، چون من هم همین الان که دارم اینو می نوسیم یادم آمد که شاید قبلا مبحثی با موضوعی مرتبط با این چیزی که می خوام بگم درست شده باشه و چرا از امکان سرچ استفاده نکردم؟؟!!! حتی با این حال که قبل از ایجاد مبحث هم بهم هشدار داده بود که از امکان سرچ استفاده کنم.
واقعا دلیلش چی می تونه باشه؟
شاید دلیله اینکه من از امکان سرچ استفاده نکردم اینا باشه:
1- الان حسابی خوابم می یاد و حوصله گشتن رو ندارم. به علاوه جستجو کردن توی گوگل مدت زیادی از وقت روزانه ام رو شامل می شه. پس در نتیجه دلم یه لقمه آماده می خواد و مستقیم می رم سراغ ایجاد مبحث جدید تا زحمت سرچ کردن رو بقیه دوستان بکشن !
2- ممکنه دوست داشتم تعداد پست هام بیشتر بشه و توی فروم خودی نشون بدم، واسه همین مستقیم رفتم سراغ ایجاد مبحث جدید (پیغام هشدار رو هم بی خیال، به هر حال کیه که بدش بیاد فرومش تعداد پست های زیادی داشته باشه. دلت غرص باشه. هیچ کس بحثت رو پاک نمی کنه !!!). همین طور شاید احساس اینکه بیشتر توی فروم خودم رو نشون بدم منو کشید به سمت ایجاد مبحث جدید.
3- اصلا نمی دونم امکان سرچ چی هست و چه کاربردی داره !

کدوم یکی از این دلایل می تونه دلیله مهم ایجاد تاپیک های بدن سرچ قبلی باشه؟؟
من مطمئن هستم که راه حلی براش وجود داره. اول دلیل مشکل مشخص بشه. بعد می شه راه حلش رو هم پیدا کرد....

Inprise
سه شنبه 25 مهر 1385, 20:02 عصر
دلائلش همینهائی که گفتی هست و مواردی نظیر اینها ؛ راه حلش هم متوقف کردن فعالیت مذکور و ارجاع فرد به قوانین سایت و کاربرد امکان جستجو است . این یک مساله جدید یا شگفت انگیز یا معمائی نیست ، انسانها اساسا" موجودات تنبلی هستند ، و به قواعد و چهارچوبهائی احتیاج دارن که بهشون کمک کنه ؛ و این ، همون اتفاقی هست که قراره بیفته .

pooyanm
چهارشنبه 26 مهر 1385, 01:41 صبح
اگر در منوی جستجو کنار دکمه "برو" دکمه ی جستجو با گوگل هم قرار داده بشه نتایج جستجو بهتر مشخص می کنند که کدام جوابها واقعا نزدیک به موضوع هستند. من خودم همیشه با گوگل در سایت جستجو می کنم.

dkhatibi
چهارشنبه 26 مهر 1385, 15:01 عصر
چه جوری این کار را می کنی؟

حامد مصافی
شنبه 29 مهر 1385, 16:34 عصر
اینطوری:
ُSeaarchTerm :Barnamenevis.org

ببخشید منظور من ایجاد آف تاپیک نبود بلکه می خواستم مطلبی رو بیان کنم چون این موضوع در اکثر تاپیک هایی که من حضور دارم به چشم می خوره
به نظر من بهتره مدیران در برخورد با این کاربران بر وضعیت اخطار کاربر خاطی اضافه کنند چون در هنگام ثبت نام قوانین به وی تفهیم شده و ارجاع به قوانین در پست جاری اتلاف وت برای مدیران و کاربران است.

ARA
چهارشنبه 03 آبان 1385, 01:14 صبح
من یکسری مطالب رو که قبلا خودم ایجاد کرده ام و الان سرچ میکنم خودم پیداش نمیکنم

جستجوهای قبلی رو بعضی موقع ها پیدا نمی کنه