PDA

View Full Version : سوال: نحوه ایجاد dll امن

behrad110
یک شنبه 17 دی 1396, 19:43 عصر
سلام دوستان من یک برنامه نوشتم حالا یک قسمت امنیتی از برنامه داخل یک dll هست میخوام این دی ال ال امن باشه و کسی نتونه به برنامه خودش اضافه کنه و خروجیش رو رو ببینه چیکار باید بکنم.ممنونم

titi808
یک شنبه 17 دی 1396, 20:40 عصر
میتونی برای کلاس اصلی یه مقدار ورودی تعریف کنی و تو dll شرط بذاری که اگه کد درست بود عمل کنه در غیر اینصورت هیچ کاری نکنه

behrad110
دوشنبه 18 دی 1396, 11:09 صبح
این dll قفل نرم افزاری برنامه من هست .دوستان اطلاع دارن که با نرم افزارهایی از فایل exeیا dll به کد های نوشته شده میرسن پس هر مقدار ورودی که داده بشه وقتی که exe رو دیکد کنن اون مقدار توی کد هستش و میتونن dll مشابه بنویسن و جای dll اصلی بزارن.
از طریق strong name نمیدونم میشه نتیجه گرفت یا خیر دوستن اگه ایده ای دارن ممنون میشم مطرح کنن.نکته بدرد بخوری هست در امنیت نرم افزار

danialafshari
سه شنبه 19 دی 1396, 05:37 صبح
با سلام
تا اونجایی که یادمه نیازی نیست فایل dll رو کنار برنامه بذارید اگر پروژشو دارید کافیه در اون پروژه Add کنید و در قسمت Refrence پروژه اصلی، پروژه قفلتون رو اضافه کنه
یک راه دیگه هم استفاده از برنامه کم حجم مایکروسافت با نام ILMerge هست که قبلاً در سایت توضیحشو گذاشتم، جستجو کنید
یک راه دیگه هم استفاده از یک پنل به صورت dock شده و تعریف یک Property به عنوان مثال Password در UserControl هست که یک Key رو دریافت میکنه و اگر کد صحیح بود پنل رو Visible ش رو True میکنه و در غیر اینصورت Visible پنل False میشه و Dock هم Fill میشه و خصویت پنل هم Front هست یعنی بالای همه ی Object هاس البته لازمه ی کار اینه که فایل dll به وسیله نرم افزارهای رمزنگاری Protect بشه
UserControl من:

147426

موفق باشید.

shahryari
چهارشنبه 20 دی 1396, 17:24 عصر
سلام
میتونی در داخل سازنده اش بگی اگه اسمبلی درخواست کننده به غیر از نام پروژه اصلیت بود کار نکنه
و ilmerge هم میتونه چاره کار باشه