PDA

View Full Version : سوال: اجرا نشدن برنامه بدون هیچگونه ارور

nedaei
چهارشنبه 18 بهمن 1396, 08:09 صبح
با سلام خدمت دوستان
من یک سورس از دوستان گرفتم که مشکل با فایل اجراییش ندارم و به خوبی اجرا میشه ولی وقتی با ویژوال وا میکنم هیچ اروری هم نمی ده ولی اجرا هم نمیشه یک چند ثانیه میخاد ران بشه ولی باز استوپ میشه
مشکل از چی هست
ممنون

hamidrezax1
شنبه 21 بهمن 1396, 07:01 صبح
دوست عزیز فکر نمیکنم موضوعی رو که فرمودین بدون اشکال باشه.لطفا یکبار پروژه رو ریبیلد کنید و بعد ارور های اون رو چک کنید

nedaei
یک شنبه 29 بهمن 1396, 07:54 صبح
دوست عزیز فکر نمیکنم موضوعی رو که فرمودین بدون اشکال باشه.لطفا یکبار پروژه رو ریبیلد کنید و بعد ارور های اون رو چک کنید
با سلام و ممنون از توجه شما
من این کار رو چند دفعه انجام دادم ابتدا clean کردم بعد ری بیلد زدم باز هم اروری نداره

hamidrezax1
یک شنبه 29 بهمن 1396, 20:28 عصر
دوست عزیز پس احتمالا نسخه های ویژوال با یکدیگر فرق دارن و به صورت صحیح کانورت نشده.البته باز هم نظر دوستان شاید درست تر باشه

biotechsoft
چهارشنبه 02 اسفند 1396, 17:36 عصر
احتمال داره سورس رو کامل نداده باشه یا وابسته به پیش نیازی باشه که ضمیمه نشده

nedaei
جمعه 04 اسفند 1396, 22:52 عصر
دوست عزیز پس احتمالا نسخه های ویژوال با یکدیگر فرق دارن و به صورت صحیح کانورت نشده.البته باز هم نظر دوستان شاید درست تر باشه

با سلام
احتمال داره این باشه ولی الان باید چیکار کرد چطور کانورت دقیق انجام دهم

hamidrezax1
یک شنبه 06 اسفند 1396, 17:41 عصر
دوست عزیز
این درخواست شما یعنی داشتن دسترسی به کد ها و ... تا دوستان بتونن بررسی کنند.خود ویژوال اصولا کانورت میکنه اما من بارها دیدم که اونجور که انتظار میره عمل نمیکنه.پیشنهاد میکنم کد ها رو بشکافید و برنامه رو از اول احیا کنید
موفق باشید

danialafshari
چهارشنبه 09 اسفند 1396, 00:32 صبح
با سلام خدمت دوستان
من یک سورس از دوستان گرفتم که مشکل با فایل اجراییش ندارم و به خوبی اجرا میشه ولی وقتی با ویژوال وا میکنم هیچ اروری هم نمی ده ولی اجرا هم نمیشه یک چند ثانیه میخاد ران بشه ولی باز استوپ میشه
مشکل از چی هست
ممنون

با سلام
کل پوشه دیباگ رو بصورت دستی پاک کنید و روی یک سیستم دیگه تست کنید
مگر نه اینکه شما سورس پروژه رو در اختیار دارید؟
خب کد هاشو بررسی کنید مخصوصاً اونت های Load و Shown من قبلاً یک قفل فایلی گذاشته بودم و به همین شکل بود (همه چی در سورس مشخصه)
موفق باشید