PDA

View Full Version : خطا در اجرا

sunrisesystem
شنبه 29 اردیبهشت 1397, 08:10 صبح
سلام.یه برنامه نوشتم با netframe4 , sql2014.اما وقتی تو یه سیستم دیگه نصب می کنم(sql , net هم نصب می کنم) این خطا را میده.
اینم کانکشن استرینگData Source=(LocalDB)\MSSQLLocalDB;AttachDbFilename=|Da taDirectory|\Mydb\barbari.mdf;Integrated Security=True;Connect Timeout=30
148198
یه سوال دیگه اگه بخوام بانگ اطلاعاتی را 2008 بکنم باید اس کیو ال سرور 2008 رو سیستم خودم باشه یا همون اسکریپ بگریم و با newdatabase ،درستش کنم ورژن2008 بزنم درست میشه؟

r. salehi
پنج شنبه 24 خرداد 1397, 13:59 عصر
ببینید وقتی نرم افزارتون را به سیستم دیگه ای انتقال میدید احتمال مسیر فایلها تغییر میکنه یا مثلا اسم سرور SQL تغییر میکنه برای راه اندازی روی سیستم جدید خیلی وقتها لازمه که کانکشن استرینگ را مجددا تعریف کنید.
وقتی برنامه را تو ویژوال استادیو باز می کنید در پنجره Solution Explorer روی اسم برنامه تون رایت کلیک کنید (اون بالای بالا!) گزینه Properties را انتخاب کنید از لیست سمت چپ پنجره بازشده، گزینه Setting را انتخاب کنید تا Connection String را ببینید
روی مقدار در ستون Value کنید. در گوشه سمت راست سلول Value یک دکمه نمایش داده میشه که با کلیک روش میتونید مسیر جدید فایل دیتا بیس را انتخاب کنید