PDA

View Full Version : شبیه سازی فشردن کلید

online300
سه شنبه 30 مرداد 1397, 17:25 عصر
سلام اگر ادرسو اشتباه اومدم ببخشید لطفا انتقال بدید

من یه سورس تبدیل گفتار به نوشتار دارم میخوام وقتی میگم مثلا B جدا از اینکه B رو تایپ میکنه کلید B کیبردم فعال بشه
خود سورس من مشکلی تو تبدیل گفتار به نوشتار نداره ولی من میخوام دکمه کیبرد هم فعال بشه
کسی می تونه کمکم کنه؟

رامین مرادی
چهارشنبه 31 مرداد 1397, 09:35 صبح
منظورتونو دقیقا متوجه نمیشو اما اگه منظورتون ارسال کاراکتره این تابع همچین کاری میکنه انگار با صفحه کلید کلید B رو فشار دادید.
sendkeys.send(B)

online300
چهارشنبه 31 مرداد 1397, 14:21 عصر
منظورتونو دقیقا متوجه نمیشو اما اگه منظورتون ارسال کاراکتره این تابع همچین کاری میکنه انگار با صفحه کلید کلید B رو فشار دادید.
sendkeys.send(B)

شما یه سورس رو در نظر بگیرید که بهش میفهمونید اگر یکی گفت B صوت رو تبدیل به متن کنه حالا کنار همین کار وقتی B تایپ شد کلید B کیبرد رو هم فشار بده کلیک کن یا هر چی که بهش میگن فعالش کنه
من سورس بدم بهتون می تونید واستم درستش کنید؟

دقیقا منظورم همین هستش sendkeys.send(B)
فقط مشکل اینجاست که این سورس من کلمات رو از یه فایل تکست دریافت میکنه یعنی دیتابیسش اون فایل تکست
تو فایل تکست بنویسم Ali وقتی برنامه رو اجرا کنم بگم Ali اون موقع دیتابیس رو بررسی میکنه بعد تبدیل به متنش میکنه

تلگرام من : @darkbird

رامین مرادی
چهارشنبه 31 مرداد 1397, 16:44 عصر
شما یه سورس رو در نظر بگیرید که بهش میفهمونید اگر یکی گفت B صوت رو تبدیل به متن کنه حالا کنار همین کار وقتی B تایپ شد کلید B کیبرد رو هم فشار بده کلیک کن یا هر چی که بهش میگن فعالش کنه
من سورس بدم بهتون می تونید واستم درستش کنید؟

دقیقا منظورم همین هستش sendkeys.send(B)
فقط مشکل اینجاست که این سورس من کلمات رو از یه فایل تکست دریافت میکنه یعنی دیتابیسش اون فایل تکست
تو فایل تکست بنویسم Ali وقتی برنامه رو اجرا کنم بگم Ali اون موقع دیتابیس رو بررسی میکنه بعد تبدیل به متنش میکنه

تلگرام من : @darkbird

کدتون رو بفرستید برام . یه جا آپلود کنید لینکشو برام بفرستید تو همین تایپیک یا پیغام خصوصی یا برام میل کنید ramin.mor47@gmail.com یا از طریق فرم زیر برام بفرستید
https://rcode.ir/%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87/

online300
پنج شنبه 01 شهریور 1397, 00:31 صبح
کدتون رو بفرستید برام . یه جا آپلود کنید لینکشو برام بفرستید تو همین تایپیک یا پیغام خصوصی یا برام میل کنید ramin.mor47@gmail.com یا از طریق فرم زیر برام بفرستید
https://rcode.ir/%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87/

ممنون از اینکه وقت میذارید لینک رو خصوصی فرستادم براتون