PDA

View Full Version : نظرتون درباره فونت جدید سایت چیه؟

مهدی کرامتی
دوشنبه 21 آبان 1397, 23:07 عصر
سلام.
برای خوانایی بهتر مطالب سایت فونت صفحات رو عوض کردم به یک فونت کاملا فارسی که در همه Browser ها و همه سیستم عامل ها درست کار کنه. نظرتون چیه؟
الان خواناتر شده؟

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 21 آبان 1397, 23:21 عصر
سلام.
برای خوانایی بهتر مطالب سایت فونت صفحات رو عوض کردم به یک فونت کاملا فارسی که در همه Browser ها و همه سیستم عامل ها درست کار کنه. نظرتون چیه؟
الان خواناتر شده؟

سلام و درود بر رئیس بزرگ :لبخند:
چه عجب بعد از سال‌ها که ریش ما سفید شد فونتی عوض کردی خاطراتمون تازه شد! :تشویق:
دکمه‌ی تشکر چرا نداره برای من یه تشکر بزنم.

روی لینوکس، ویندوز و مک‌او‌اِس تستش کردم موردی نداره. فقط به نظرم اندازه‌‌ی پیشفرض ۱۳ رو ۱۴ کنی بهتر هم می‌شه.

مهدی کرامتی
دوشنبه 21 آبان 1397, 23:25 عصر
دکمه تشکر نیز به زودی فعال میشه. برنامه نویس بی شعور پلاگین مربوطه پاسخ گو نیست. خودم دارم رو کدش کار می کنم و مشکلات سازگاری اش با PHP 7.2.1 رو برطرف می کنم.

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 21 آبان 1397, 23:29 عصر
دکمه تشکر نیز به زودی فعال میشه. برنامه نویس بی شعور پلاگین مربوطه پاسخ گو نیست. خودم دارم رو کدش کار می کنم و مشکلات سازگاری اش با PHP 7.2.1 رو برطرف می کنم.

ای بابا!
این مشکلات ناشی از به‌روز رسانی‌ها تمومی نداره.
کارت درسته آقا.

mustafaehsani
دوشنبه 21 آبان 1397, 23:40 عصر
سلام
توی گوشی اندروید که تفاوتی از نظر فونت احساس نمیشه

rezaei manesh
دوشنبه 21 آبان 1397, 23:57 عصر
سلام و احترام
سایت برنامه نویس مثل یه آلبوم خاطرات هست برای من وقتی میام توش
فونت الان خیلی خوب شده فقط فکر کنم یک سایز بزرگتر بشه مخصوصا تو جاهایی که متون هست فکر کنم بهتر می شه

حمیدرضاصادقیان
سه شنبه 22 آبان 1397, 08:40 صبح
سلام بر حاجی بزرگ. درود بر تو که کارت حرف نداره. خدا خیرت بده تازه شد یک فونت آدم حسابی از شر این Tahoma خلاص شدیم. :لبخند:

barnamenevisjavan
سه شنبه 22 آبان 1397, 09:13 صبح
سلام خیلی خوب و عالی شده فقط یه مشکلی داره روی گوشی همون فونت پیشفرض قبلی رو میاره اونو هم اصلاح کنید، و اینکه اگر یه دستی هم روی ظاهر سایت بکشین خیلی خوب میشه یکم گرافیکی تر کنید

رامین مرادی
چهارشنبه 23 آبان 1397, 08:24 صبح
سلام استاد عزیز . دستتون درد نکنه. عالی شده. هرازگاهی همچین تغییراتی لازمه تا از یکنواختی دربیایم. کاملا خوانا هستن فونتها. راستی کاش یه نظر هم در مورد رنگ های بی روح سایت هم بندازید.

rahmatipoor
پنج شنبه 24 آبان 1397, 18:21 عصر
-----------------

rahmatipoor
پنج شنبه 24 آبان 1397, 18:29 عصر
سلام
من میگم چند روزه سایت یه جوری شده؟؟:متفکر:
فکر میکردم سیستم من مشکل داره نگو فونت سایت عوض شده

ولی ظاهرا یه خبرهایی هست. قسمت امضا برای مدیرها فعال شده ، قسمت تشکر حذف شده ، فونت عوض شده، تبلیغات بین پستها میاد، تبلیغ سرورهای شرکت فراسو هم که پایین صفحات اومده

ظاهرا آقای کرامتی دارن یه کارهایی انجام میدن.

امیدوارم که باعث رونق بیشتر سایت بشه

rahmatipoor
پنج شنبه 24 آبان 1397, 18:37 عصر
سلام و درود بر رئیس بزرگ :لبخند:
با حال بود.

Touska
یک شنبه 27 آبان 1397, 17:39 عصر
عالی شده - حس خوبی داره

میلاد رئیسی
یک شنبه 27 آبان 1397, 22:04 عصر
سلام بر استاد بزرگ

بسیار عالی شده . ممنون از شما :قلب:

sanay_esh
دوشنبه 28 آبان 1397, 13:58 عصر
سلام خوب شده ، ولی بنده قبلا با stylish و الان با stylus خودم روی این سایت تغییر فونت رو اعمال کرده بودم که راحتتر بتونم کار کنم.

حتی برخی قسمتهایی که نیازی نیست ببینم رو نیز hidden کردم که مخلص کلام رو ببینم

توی trello هم حتی این کار رو کردم .

ahmad156
شنبه 03 آذر 1397, 21:21 عصر
خیلی خوب شده.
به نظرم بهترین فونت فارسی ایران سنس هست.در عین خوانایی و سادگی ، زیبایی خودش رو داره.
یکی از خوبی هاش نمایش اعداد به صورت اعداد فارسی هست و یه بدیش هم Bold که میشه یه خرده مبهم میشه.
من خودم تو بیشتر پروژه هام از همین فونت استفاده میکنم.

mmbguide
دوشنبه 12 آذر 1397, 21:34 عصر
سلام. بسیار عالی شده. میشه اسم فونت رو اعلام کنید