PDA

View Full Version : نمایش متن راست به چپ در Asp core razor pages

davidrobert
سه شنبه 02 بهمن 1397, 00:59 صبح
شرمنده میدانم سوالم ابتدایی هستش ولی متسافانه روی اینترنت کلی گشتم و داخل bootstrapسعی کردم جهت نمایش اطلاعات از چپ به راست ببرم تا درست همه چیز از راست نمایش داده بشه ولی متسفانه روی اینترنت چیزی نیست و فقط منو بالا راست به چپ شد و باقی چپ به راست نمایش میده و واقعا کم آوردم تو کجا این برداشته جهت دهی متن داده.
149665
دوستان میدانید بهم بگید من درست همون قسمت تغییر بدم تا کامل سایت راست به چپ بشه ممنون میشم.

مهدی کرامتی
سه شنبه 02 بهمن 1397, 01:05 صبح
پکیج Bootstrap RTL رو نصب کنید.

davidrobert
سه شنبه 02 بهمن 1397, 01:14 صبح
نصب کردم ولی افاقه نکرد حذف کردم.

مهدی کرامتی
سه شنبه 02 بهمن 1397, 01:21 صبح
افراد زیادی چنین پکیجی ارائه داده اند. پکیج های مختلف رو تست کنید ببینید کدومش براتون مناسبه.

davidrobert
سه شنبه 02 بهمن 1397, 17:38 عصر
سلام ممنون گشتم و دستی این بار به سایت اضافه کردم ولی باز افاقه نکرد و بدبختی از چپ به راست نشان میده و داخل تمام CSS ها رو گشتم همه رو از سمت چپ به سمت راست انتقال دادم باز افاقه نکرده. و همه چیز از چپ به راست نشان میده. فقط هیدر درست از راست به چپ نشان میده ولی باقی از راست به چپ نشان نمیده.

khokhan
سه شنبه 02 بهمن 1397, 21:14 عصر
سلام ممنون گشتم و دستی این بار به سایت اضافه کردم ولی باز افاقه نکرد و بدبختی از چپ به راست نشان میده و داخل تمام CSS ها رو گشتم همه رو از سمت چپ به سمت راست انتقال دادم باز افاقه نکرده. و همه چیز از چپ به راست نشان میده. فقط هیدر درست از راست به چپ نشان میده ولی باقی از راست به چپ نشان نمیده.

اینجا با مثال کامل راجع به Bootstrap In ASP.NET Core توضیح دادن

https://www.mytecbits.com/microsoft/dot-net/bootstrap-asp-net-core-mvc