PDA

View Full Version : با این errorتو نصب fast report چی کار کنم؟

taha2005
جمعه 19 آبان 1385, 15:15 عصر
دوستان سلام
خواهش می کنم خیلی سریع اگه می تونین جواب بدین کارم گیر کرده
من fast report 3.24 نسخه تریالش رو دانلود کردم وقتی که نصبش تموم میشه و میخوام صفحه recopile wizard باز کنم این ارور رو مدیده

recopile file are in the f:program files\borlanf\fast report \fast report3\lib 7 folder.
be sure that your delphi
bcb library path is setup correctly /

shima_r
شنبه 20 آبان 1385, 11:44 صبح
دوست عزیز این error نیست اگر fast report درست نصب شده باشه توی all program باید بیاد
در ضمن شما باید کمپوننت های اونو نصب کنید تا چهار سربرگ به دلفی تون اضافه بشه این باعث مشکل نمی شه .

taha2005
یک شنبه 21 آبان 1385, 09:28 صبح
با تشکر از توجهتون .fast report در all program ظاهر شده ولی پس از اجرای compile wizard اصلا کامپایل نمیشه و من دو پوشه fast script و source رو اصلا ندارم که بخوام فایل ها را کپی کنم

اون کامپوننت هایی هم که میگین تو پوشه lib 10 قرار دارن که اونا هم تو نصبشون ارور دارن و نصب نمیشن
خواهش می کنم کمک کنید.
--------------------
در ضمن پوشه lib7 من کاملا خالیه

delphiprog3000
یک شنبه 06 خرداد 1386, 12:26 عصر
دوست عزیز من از ورژن 3.20 استفاده میکنم در نصبش هم مشکلی نداشتم

اینم لینکش
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=63256&highlight=fast+report

موفق باشی

h.tehrani
شنبه 23 شهریور 1387, 12:47 عصر
دوستان من هم مدتیست درگیر این مشکلم. همین پیغامی که قبلا ذکر شد نمایش داده میشود و فایل های source ,fast script, fastqb اصلا وجود ندارند لطفا راهنمایی کنید .
متشکرم.

vcldeveloper
شنبه 23 شهریور 1387, 16:29 عصر
اون پیغام که پیغام خطا نیست، فقط میگه که فایل های Recompile شده در کدام پوشه قرار دارند، شما از روی اون فایلها، کامپوننت را در داخل IDE دلفی نصب می کنید.
اما نکته ایی که وجود داره اینه که، Recompile زمانی معنی داره که شما کامپوننت را با سورس داشته باشید. Recompile کردن کامپونتی که سورسش را ندارید که معنی نداره. اگر سورسش را ندارید، اگر خودش کامپوننت را در IDE دلفی نصب نکرده، باید خودتون فایل های BPL (فایل های Package کامپایل شده ) مربوطه را در IDE دلفی نصب کنید.

javad3d
پنج شنبه 11 مهر 1387, 12:31 عصر
با سلام
من Fastreport4 رو نصب كردم و 4 تب در دلفي ايجاد شد. اما وقتي روي آيكن ش (frxReport1) دابل كليك مي كنم خطاي زير صادر مي شود
Access violation ad address in module 40005982 'rtl70.bpl'Read of address FFFFFFD1

لطفاً راهنمائي كنيد

accpascal
پنج شنبه 11 مهر 1387, 15:47 عصر
نگفتی در چه ورژن از دلفی نصب کردی(سوال آقا جواد)

javad3d
شنبه 13 مهر 1387, 08:20 صبح
با سلام حضور Avvpascal
دلفي ورژن7 و فست ريپورت ورژن4