PDA

View Full Version : برنامه تولید کلمات

ASPX
جمعه 26 آبان 1385, 11:24 صبح
برنامه نویسان عزیز

لطفا هر کی پیشنهادی در مورد نوشتن این برنامه داره بگه

ما یه سری قرار داد داریم که مثلا ؟ برای گذاشتن هر گونه الفباست
? (a-z)
@(0-9)
حالا میخواهیم برنامه ای بنویسیم که اگه کاربر نوشت : ??? همه کلمات سه حرفی رو برامون لیست کنه و یا اگه نوشت ?@? همه کلماتی که حرف اولشون از a تا z و حرف دوم عدد و حرف آخر هم از a تا z باشه.

ASPX
شنبه 27 آبان 1385, 12:50 عصر
هیچکی نیست یه راهنمایی بکنه
بابا تو رو خدا چیکار کنم؟؟؟؟؟

محمد میرمصطفی
شنبه 27 آبان 1385, 13:46 عصر
Dataهات کجا ذخیره شدن؟ SQL، XML، ... ؟

ASPX
شنبه 27 آبان 1385, 15:33 عصر
من میخوام برنامه به طور اتوماتیک این کار رو بکنه یعنی داده از قبل نیست. باید همه حروف به طور اتوماتیک ایجاد بشن مثل چک کننده پسورد

Crazy_Clever
شنبه 27 آبان 1385, 16:22 عصر
یعنی می خوای یه چیزی درست گنی که Password چک کنه یا شبیه به این؟:شیطان:

وای خدای من !؟! :اشتباه: :متفکر:

negar84
شنبه 27 آبان 1385, 21:36 عصر
سلام

همه کلمات سه حرفی رو برامون لیست کنه
اخه این کلمات سه حرفی رو از کجا بیاره ؟ یا مثلا همه کلمات سه حرفی فارسی یا انگلیسی ؟ یعنی ایا شما یه لیستی دارین که توش کلمات سه حرفی (یا هرچی) رو پیدا کنه ؟

Amir Oveisi
یک شنبه 28 آبان 1385, 11:04 صبح
به نظر من این بیشتر یه سوال الگوریتم هستش تا برنامه نویسی !

Crazy_Clever
یک شنبه 28 آبان 1385, 14:04 عصر
یه چیزی هستش که احتمالاً بدترین حالت باشه :متفکر:
میتونی یه آرایه از string داشته باشی که حروفت رو نگه داره
بعدشم اگه مثلاً تو TextBox نوشته باشی ؟@؟ باید اون هم بصورت کاراکتری بخونیش و یه جا داشته باشی . حالا تازه میتونی بیای این کاراکترهارو با اون آرایه اولی مقایسه کنی
بسط دادنش هم با خودت که کی عدد پیدا کنه کی حرف
البته فکر کنم خیلی پروسس می خوره ولی خوب من یه تازه کارم بیشتر از این به عقلم نرسید
راه حلهای بهیر رو از بزرگای اینجا طلب کن
موفق باشی:چشمک: :خجالت:

h.bathaie
دوشنبه 29 آبان 1385, 01:32 صبح
یه چیزی هستش که احتمالاً بدترین حالت باشه :متفکر:
میتونی یه آرایه از string داشته باشی که حروفت رو نگه داره
بعدشم اگه مثلاً تو TextBox نوشته باشی ؟@؟ باید اون هم بصورت کاراکتری بخونیش و یه جا داشته باشی . حالا تازه میتونی بیای این کاراکترهارو با اون آرایه اولی مقایسه کنی
بسط دادنش هم با خودت که کی عدد پیدا کنه کی حرف
البته فکر کنم خیلی پروسس می خوره ولی خوب من یه تازه کارم بیشتر از این به عقلم نرسید
راه حلهای بهیر رو از بزرگای اینجا طلب کن
موفق باشی:چشمک: :خجالت:

دوست من ...
برای همچین کار گسترده ای فکر کنم string نوع کوچکی باشه ... ضمنا همونطور که دوستمون گفتن ظاهرا کلمات قرار نیست ذخیره بشه . پس وقتی کلمه ای نداریم که عبارت رو باهاش مقایسه کنیم بنابراین 2 حالت پیش میاد . 1. کلماتی که برنامه پیشنهاد میکنه بدون معنی هستند .و 2. کلمات با معنی هستند . در مورد حالت اول : با 1 حلقه ساده و روش جایگشت میشه تمام کلمات رو ذخیره کرد . اما روش دوم .... باید از الگوریتم های مربوط به هوش مصنوعی استفاده بشه (به نظر من) . این الگوریتم اول جایگشت ها رو بدست میاره بعد با توجه به چیدمان حروف صدا دار و ... اعتبار سنجی کلمات رو انجام میده ....