PDA

View Full Version : انتقال یک بانک از یک کامپیوتر به کامپیوتر دیگه

ASPX
جمعه 03 آذر 1385, 17:50 عصر
من یک بانک با تعدادی جدول روی کامپیوتر خودم ساختم حالا میخواهم برنامه خودم رو که نوشتم رو سیستم دیگه ای قرار بدم کدوم فایلها رو باید رو سیستم دوم بریزم چه تنظیمات دیگه ای رو تو سیستم sql دوم باید انجام بدم ؟ نحوه import کردن بانک رو اون سیستم چگونه است؟ اصلا کدوم فایلها رو نیاز داره ؟؟؟؟؟‌‌:)
یه راهنمایی جامع به من بدین لطفا

برنامه هم تحت ویندوز هستش

memimo
جمعه 03 آذر 1385, 18:53 عصر
توی فولدر \Microsoft SQL Server\MSSQL\Data دو تا فایل به اسم Database که می خوای منتقل کنی با پسوندهای MDF, LDF است. این دو تا رو باید ببری توی کامپیوتر دوم و اونجا فایل ها رو بذاری سرجاشون بعد attach databse رو بزنی.

یک راه بهتر هم اینه که اول backup بگیری بعد، اونور یک database با همین نام ومشخصات بسازی و بزنی restore

ASPX
جمعه 03 آذر 1385, 19:08 عصر
مررسی میرم چک میکنم ممنون

SQLPRO
جمعه 03 آذر 1385, 20:37 عصر
راهی دیگر:شما با SQL خودتان به SQL سیستم دیگر متصل بشوید و آنگاه داده ها را Import/Export کنید.
استفاده از اسکریپت دیتا بیس هم راه معقولی به نظر میرسد.

ASPX
جمعه 03 آذر 1385, 21:29 عصر
مرسی همون attach جواب داد
ولی چطور میشه باsql خودم با sql سیستم دیگه وصل شد؟

memimo
جمعه 03 آذر 1385, 22:14 عصر
ولی چطور میشه باsql خودم با sql سیستم دیگه وصل شد؟

تو enterprise manager بزن new sql server registeration بعد ip سرور اولیه رو بزن، اگر تو Lan هست و ip داینامیک، اسم دستگاه رو بزنی بهتره. فقط باید تو سرور source یک یوزر باسه این کار تعریف کرده باشی. یک نکته دیگه، اینکه اگه اشتباه نکنم تو SQL Server 2000 Personal Edition امکان remote connection نیست.