PDA

View Full Version : مشکل در اجرای report در SQL Server Reporting Services

toofan333
چهارشنبه 08 آذر 1385, 10:50 صبح
با سلام
من بعد از ساختن report در sql server business intelligence development studio وقتی به درون SQL Server Reporting Services از طریق explorerمیام تا گزارشم رو ببینم با خطای زیر مواجه می شم:
The selected report is not ready for viewing. The report is still being rendered or a report snapshot is not available. (rsReportNotReady
در ضمن من از ورژن استاندارد sqlserver 2005 استفاده می کنم و به صورت Single گزارش تهیه می کنم.
می خواستم از ببینم از دوستان کسی میتونه بهم کمک کنه.
ممنون.

h_baqery
چهارشنبه 08 آذر 1385, 12:10 عصر
من با buisiness intelligence تا حالا گزارش نساختم و فکر می کنم ابزار گزارش سازی همون reporting service هستش که شما گزارش رو توی اون می سازید و بعد هم deploy می کنید و در explorer به راحتی می تونید اونو ببینید .
نکته : شاید reporting service رو پیکر بندی نکردید . چون این ابزار پس از نصب باید پیکر بندی شود .

toofan333
چهارشنبه 08 آذر 1385, 13:21 عصر
ممنون از توجه شما
درسته من بعد از ساختن گزارش در buisiness intelligence اون رو deploy می کنم و بعد در explorer اون رو می بینم ولی بعد از باز کردن گزارش با اون پیغام مواجه می شم. در ضمن من reporting service رو هم پیکر بندی کرده ام .
فکر می کنم مشکل من در اجازه های دسترسی باشه چون در هنگام render کردن در قسمت execution در Tabمربوط به properties با پیغام :
Credentials used to run this report are not stored مواجه می شم در صورتیکه در موقع ساختن گزارش credential اون رو هم تنظیم می کنم.
در ضمن وقتی از طریق sql server management studio هم به reporting services متصل می شم و گزارش رو از این طریق اجرا کنم
هنگام انتخاب render this report from an execution snapshot با پیغام:

The current action cannot be completed because the user data source credentials that are required to execute this report are not stored in the report server database. (rsInvalidDataSourceCredentialSetting) (Report Services SOAP Proxy Source)
بر می خورم.
و لی من admin هستم و از مد integrated هم استفاده کردم.

h_baqery
چهارشنبه 08 آذر 1385, 13:52 عصر
در reporting service در صفحه اول به قسمت DATASOURCE بروید و در صفحه مشخصات می تونید CREDENTIAL رو دوباره بدید .

ولی در محیط ساخت گزارش در visual studio قسمتی دارد که می توانیم تنظیم کنیم تا datasource کاملا replace شود .