PDA

View Full Version : سوال تکراری در رابطه با VB ش 2

Maral1115
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1382, 04:09 صبح
دو باره با سلام :

ببخشید که من شما را آقای جنتی نامیدم منظوری نداشتم و از جنسیت شما اطلاعی نداشتم.
من فکر میکردم با مثال زدن خودم سوالم را جزییتر کرده ام ولی این دوستمان گفتند که سوال من بازهم کلی است.
ولی متاسفانه و متاسفانه من یک کمی از شاگردان کم هوش این سایت هستم و نوشته های دوستان برایم اصلا قابل استفاده نیست . ( البته مطمئن باشید که من تنها نیستم و مثل من در این سایت زیاد هستند و منظور بدی از این حرفم ندارم و امیدوارم که کسی از دست من ناراحت نشود )
برای اینکه فکر میکنم که سوال من در چندین سطر لاقل با توضیح جواب داده میشد نه در 3 . همانطور که این دوستمان خودشان توضیح دادند جوابشان کلی بود و من متاسفانه دنبال یک جواب جزیی میگردم . من دنبال یک جواب عملی میگردم که وقتی پشت یک کامپیوتر نشستم بتوانم جواب دوستان را استفاده کنم .

دوست گرامی حتی کلماتی که شما استفاده میکنید برای فردی چون من نا آشنا است و اگر امکان دارد اصطلاحاتی بکار ببرید که افرادی چون من هم بتوانند از آن استفاده کنند.

باز هم تشکر میکنم
خیلی ممنون هستم

jannati
چهارشنبه 24 اردیبهشت 1382, 07:57 صبح
عزیزم
اگر از حرفهای ما سر در نیاوردید هیچ اشکالی ندارد .ولی عزیزم اینجا که نمیشود مثل کلاس درس جزوه نوشت.در اینجا هم سوالات کوتاه و مختصره هم جوابا و همه از تجربیات هم استفاده میکنند.پس بهتره شما اول بروید یک کتاب یا جزوه مطالعه کنید .بعد اگر اشکال داشتید ،من در خدمتتان هستم و تا جایی که سوادم قد بده کمکتان میکنم.باشه؟
از دوست عزیزی هم که تذکر نام منو دادند ممنونم.

باتشکر
جنتی

A.Noor
چهارشنبه 31 اردیبهشت 1382, 09:45 صبح
با سلام

سی‌دی های آموزشی هادی سیستم برای شروع کار با وی‌بی نقطه خوبی هستند . می‌توانید از آنها استفاده کنید تا هم کلیات وی‌بی و هم نحوه ایجاد یک پروژه کوچک را یاد بگیرید

موفق باشید