PDA

View Full Version : درست کردن Setup

MShirzadi
شنبه 09 دی 1385, 12:31 عصر
سلام دوستان عزیز
اگر نباید این تاپیک رو اینجا می گذاشتم من رو ببخشید
من می خوام یه Setup با InstallerShield بسازم که :
ابتدا SQLServer رو نصب کنه (بدون اینکه هیچ سوالی از کاربر بپرسه) بعد بخواد برنامه من رو نصب کنه و سایر برنامه ها رو اگر میشه به من کمک کنید که چطور این کار رو انجام بدم .
البته این رو هم داشته باشید که من تا حالا یه Setup ساده هم با InstallerShield نساختم
اگر دوستان به سایت یا Pdf ویا ... در مورد آموزش InstallerShield داشتید به من لطفا معرفی کنید
با تشکر از همه دوستان

عفت بزرگه
شنبه 09 دی 1385, 13:02 عصر
براش سی دی آموزشی آمده بدک هم نیست می تونی از توش یه چیزهایی یاد بگیری

saghari
شنبه 09 دی 1385, 16:04 عصر
با سلام
توی پروژه ای که ساختی از تب Installation Designer قسمت Aplication Data - Objects گزینه MSDE 2000 Object رو به پروژه ات اضافه کن و با استفاده از ویزارد اون می تونی تنظیمات لازم را انجام بدی. البته همانطور که دوست عزیزمون گفت یک سی دی آموزشی هم براش اومده که اتفاقا همین مشکل شما هم در اون توضیح داده شده

عفت بزرگه
شنبه 09 دی 1385, 16:07 عصر
میشه بگید اسم سی دی چی است ؟‌ ( مال کدوم شرکت است ) ؟

mahak_f
شنبه 09 دی 1385, 16:36 عصر
سلام دوستان عزیز
اگر نباید این تاپیک رو اینجا می گذاشتم من رو ببخشید
من می خوام یه Setup با InstallerShield بسازم که :
ابتدا SQLServer رو نصب کنه (بدون اینکه هیچ سوالی از کاربر بپرسه) بعد بخواد برنامه من رو نصب کنه و سایر برنامه ها رو اگر میشه به من کمک کنید که چطور این کار رو انجام بدم .
البته این رو هم داشته باشید که من تا حالا یه Setup ساده هم با InstallerShield نساختم
اگر دوستان به سایت یا Pdf ویا ... در مورد آموزش InstallerShield داشتید به من لطفا معرفی کنید
با تشکر از همه دوستان

بحث هایی کاملی در این رابطه تو همین سایت مطرح شده. سرچ کنید و از اونا استفاده کنید.

saghari
یک شنبه 24 دی 1385, 10:53 صبح
با سلام
نام سی دی آموزشی "اموزش قدم به قدم Install Shield 12 "می باشد و محصول بزرگراه رایانه است احتمالا باید در فروشگاه های مجتمع پایتخت و رضا موجود باشد. من خودم از تکنو 2000 خریدم و قیمت آن 5400 تومان بود.

ali_kolahdoozan
یک شنبه 24 دی 1385, 11:05 صبح
میشه بگید کیفیتش چطوره ؟‌ یعنی ارزش خرید داره؟

programmermp
یک شنبه 24 دی 1385, 11:17 صبح
سلام

این سی دی اموزشی توش خود install shield 12 هم هست یا نه

اگه نیست بگید من چطوری می تونم تهیه کنم منظورم اینه که برای کدام شرکت رو بگیرم

تا مشکل نداشته باشه

با تشکر

ali_kolahdoozan
یک شنبه 24 دی 1385, 11:23 صبح
من تا اونجا که میدونم کامل این نرم افزار 4 تا سی دی است .

jeus
یک شنبه 24 دی 1385, 11:27 صبح
با هرکی ندونه خیال می کنه آقا چطور نر م افزاری می خواد بگیره این install shield تو هر بقالی ای پیدا می شه اینم لینک یه نرم افزار دیگه که کارکردش تقریبا مثل همونه http://www.p30world.com/archives/003291.php

programmermp
یک شنبه 24 دی 1385, 11:28 صبح
من تا اونجا که میدونم کامل این نرم افزار 4 تا سی دی است .

سلام

منظورتون install shield هست یا اموزش ان

در ضمن خودتون مال کدوم شرکت رو خریداری کردید

ali_kolahdoozan
یک شنبه 24 دی 1385, 11:35 صبح
من خودش رو میگم . آموزشش رو ندیدم تا حالا . البته از یک سی دی کار میکنه تا 4 تا

saghari
یک شنبه 24 دی 1385, 13:04 عصر
با سلام
اسم شرکت رو درست یادم نیست اما نسخه ای رو که من گرفتم 4 سی دی داشت که یکی از اونها 12 Install Shild بود - یکی هم برنامه هایی که قبل از نصب لازم است نصب شود و دو تای دیگه هم برنامه هایی که بعد از نصب به برنامه اضافه می شوند تا برای ساخت پروژه های مختلف استفاده شوند مثل همین MSDE 2000 Object که برای حل مشکل دوستمون لازم است. البته تمام برنامه های دو سی دی اخیر قابل دانلود هم می باشند. در مورد نرم افزار آموزشی من فقط گفتم در مورد سوال دوستمان در این سی دی نیز توضیح داده شده اما از نظر من بطور کلی اگر به نرم افزاری بطور کامل مسلط نیستید و برای کارتان به آن نیاز دارید پرداخت هزینه برای یادگیری ارزش دارد ، در مورد این نرم افزار خاص حدودا 10 درصد مطالب جدید برای من داشت حال تصمیم با خود شماست

ali_kolahdoozan
یک شنبه 24 دی 1385, 13:55 عصر
از کجا این رو بخریم ؟ توی شهرستانها چی ؟ من اصفهانم