PDA

View Full Version : login

admiral_remi
یک شنبه 17 دی 1385, 14:27 عصر
با سلام
من password یکی از login های قسمت security را پاک کردم .ایا امکان بازیابی ان login وجود دارد؟

AminSobati
یک شنبه 17 دی 1385, 23:25 عصر
دوست عزیزم منظورتون از بازیابی Login چیه؟ Login سرجاشه! منظورتون اینه که Passwordش رو گم کردین؟ لطفا واضحتر بفرمایید

admiral_remi
سه شنبه 19 دی 1385, 15:19 عصر
password به اشتباه عوض شده و من password قبلی رو میخوام .از restore ویندوز هم استفاده کردم ولی جواب نداد .راهی برای بازیابی هست؟
ممنونم

DonetKarvb
سه شنبه 19 دی 1385, 21:34 عصر
password به اشتباه عوض شده و من password قبلی رو میخوام .از restore ویندوز هم استفاده کردم ولی جواب نداد .راهی برای بازیابی هست؟
ممنونم
با سلام
پسورد ها در داخل خود SQL Server به صورت Hash ذخیره میشوند.و اطلاعاتی که Hash میشوند برگشت پذیر نیستند.( شما هر بار که پسورد را برای وارد شدن به سیستم وارد میکنید آن را به Hash تبدیل کرده و آنرا با پسورد Hash شده که در داخل دیتابیس وجود دارد مقایسه میکند. اگر هردو یکی بودند اجازه ورود میدهد در غیر اینصورت که هیچ).
در اینجا به دو موضوع اشارعه شد اول اینکه پسورد ها در داخل SQL Server دخیره میشوند و ربطی به ویندوز ندارد.
و دومی اینکه چون پسورد ها به صورت Hash شده ذخیره میگردند قابل بازیابی نیستد و شما تنها قادر به Reset کردن پسورد هستید.