PDA

View Full Version : DTS Package چیست؟

maryam_80
چهارشنبه 20 دی 1385, 19:19 عصر
سلام
می خواستم بدانم که آیا کسی در مورد DTS Package یک مرجع (ebook)خوب سراغ دارد ؟

با تشکر

maryam_80
پنج شنبه 21 دی 1385, 16:45 عصر
شاید بهتر است که سوال خودم را عوض کنم .
من می خواهم بدانم که دقیقا DTS چیست ،چه عملی را در sql 2005 انجام می دهدو کاربردهای آن در کجا هست؟

DonetKarvb
پنج شنبه 21 دی 1385, 18:53 عصر
شاید بهتر است که سوال خودم را عوض کنم .
من می خواهم بدانم که دقیقا DTS چیست ،چه عملی را در sql 2005 انجام می دهدو کاربردهای آن در کجا هست؟
اینجوری بهتر شد:چشمک:
ابزاری است برای Import /Export کردن داده ها. البته با قدرت و قابلیت های بسیار بالا.
در کتاب Microsoft® SQL Server™ 2005 Administrator's Companion در موردش صحبت شده است.

maryam_80
پنج شنبه 21 دی 1385, 19:33 عصر
با تشکر از پاسخ شما
من راهنمای 2005 را نگاه کردم و تا جایی که فهمیدم dts به ssis تغییر کرده است .حالا میخواهم بدانم که آیا ما با ساختن package در آن فقط برای مدیریت import/export اطلاعات استفاده می کنیم و یا کاربرد دیگری هم دارد.

AminSobati
پنج شنبه 21 دی 1385, 23:13 عصر
Import/Export یکی از دهها کاریه که DTS یا SSIS قادر به انجام هست

DonetKarvb
جمعه 22 دی 1385, 13:56 عصر
Import/Export یکی از دهها کاریه که DTS یا SSIS قادر به انجام هست
استاد بزرگوار میشه لطف کنید و بگویید چه کارهایی دیگری هم هست؟( اگر نمیشه حداقال معروف ها و مهم هاش رو بگویید)
:بوس::کف::تشویق:

AminSobati
جمعه 22 دی 1385, 21:23 عصر
DTS:
کار با FTP، اجرای اسکریپت TSQL یا VB، ارسال EMail، انتقال Loginها به سرور دیگر، اجرای برنامه های EXE، انتقال دیتابیس و Job و ....

SSIS:
تمام موارد قبلی بعلاوه Data Mining، کار با File System، XML، Web Service، WMI و ....

MM_Mofidi
یک شنبه 24 دی 1385, 10:24 صبح
خلاصه قضیه هر کاری که عشقت میاد.
برنامه اشکن اجرا کن

DonetKarvb
دوشنبه 25 دی 1385, 09:19 صبح
DTS:
کار با FTP، اجرای اسکریپت TSQL یا VB، ارسال EMail، انتقال Loginها به سرور دیگر، اجرای برنامه های EXE، انتقال دیتابیس و Job و ....

SSIS:
تمام موارد قبلی بعلاوه Data Mining، کار با File System، XML، Web Service، WMI و ....

:گیج::گیج: یه دنیا ممنونم. فکرش رو نمی کردم علمم اینقدر تعطیل باشد:ناراحت: