PDA

View Full Version : اجرای فایل exe

شنبه 02 اسفند 1382, 22:45 عصر
چجوری میشه؟

shaniaki
شنبه 02 اسفند 1382, 23:53 عصر
با عرض ادب:
اگر منظور شما فایل های اجرایی تحت ویندوز است باید با استفاده از یک emulator این کار را انجام دهید. lindows یک چنین چیزی درون خود دارد و در بقیه لینوکس ها می توانید از emulator های معروفی مانند WINE (http://www.winehq.com/) استفاده کنید. احتمالا آن را به همراه distro خود خواهید یافت.

یه عشق برنامه نویسی خفن

یک شنبه 03 اسفند 1382, 15:57 عصر
دستت درد نکنه
من از ردهت 9 استفاده می کنم داره یا نه؟اگه آره اسم rpm اش چیه؟
با تشکر

shaniaki
یک شنبه 03 اسفند 1382, 18:58 عصر
با عرض ادب:
مشخصات نسخه های WINE ارائه شده در Distro های مختلف در خود سایت آن موجود است:
http://www.winehq.com/site/download

یه عشق برنامه نویسی خفن

یک شنبه 03 اسفند 1382, 20:48 عصر
اولا از توجهت ممنون
دوما من توی سی دی لینوکس ردهت 9 گشتم و پیداش نکردم حالا چیکار کنم دان لود کنم که می میرم خیلی زیاده سی دی بیرون نیست برم بخرم
با تشکر

Inprise
یک شنبه 03 اسفند 1382, 22:26 عصر
محاله . توی تمام توزیعهای متمدن لینوکس حتما" یک نسخه از WINE هست .

shaniaki
دوشنبه 04 اسفند 1382, 19:25 عصر
با عرض ادب:
Wine تا نسخه 8 ردهت بود.در ردهت 9 چون nptl به کرنل اضافه شد (Native POSIX Thread Library) (کسانی که embedded Systems کار کردن می دونن POSIX چیه) دیگه بعضی برنامه ها مثل قبل درست کار نمی کردن به همین خاطر همراه distro خودش نگذاشت و به بعد موکول کرد. مثل اینکه WINE هم از این جمله برنامه ها بود. بعد از اونم نمی دونم به چه علتی کمپلت بی خیالش شد (نه تو Enterprise Linux هست نه تو Fedora حداقل من ندیدم) ولی بقیه واسه Redhat و fedora نسخه هاشو می دن بیرون که می تونی دانلود کنی و فیضشو ببری.
بابا 9 مگ که با dial upچیزی نیست؛ شما یادتون نیست ما 30-40 سال پیش با سرعت 1 بایت در ثانیه 100 مگ رو دانلود می کردیم( کنتور که نداره بندازه؛ دروغ هم حناق نیست؛ هر چی می خوای بگو :mrgreen: )

یه عشق برنامه نویس خفن

دوشنبه 04 اسفند 1382, 21:21 عصر
همون 9 مگابایت ا ساعت طول می کشه
راستی جدا شما 9 سال پیش اینترنت می رفتید :shock: :mrgreen:
من که اون موقع فرف دست چپ و راستم هم نمیدونستم
:mrgreen: :mrgreen: